• samsun da sokak ortasında kadın döven adam

  52.
  her kadına şiddet olayında olduğu gibi yine bir barzo erkek & saf kadın çifti ile karşı karşıya olduğumuz olay. Adamın fotoğraflarda verdiği pozlardan eğitimsiz, işe yaramaz, ağır bir barzo olduğu belli. Yahu ne diye bu adamlarla flört ediyor/evleniyorsunuz? feministlerin iddia ettiğinin aksine bu tarz olaylarda en büyük etken kadınların çoğunda bulunan serseri erkek fetişizmidir. Nerede böyle serseri, eğitimsiz, barzo, takılan adam var bizim kızlar elinde tuzlukla koşuyor. Sonuç olarak ya bu videodakine benzer bir olay yaşanıyor ya da adam çocuk yaparak barzo neslini devam ettiriyor. Kadınlar bu tarz erkekleri seçmese barzo erkeklerin nesli devam etmeyecek zaten. Ayrıca çevredekiler adama fiziksel olarak müdahale etse ve kazara bu barzoyu yaralasalar kadının ''ben kocamı çok seviyorum, sıradan bir tartışmaydı kocama vuranlardan şikayetçiyim'' deyip kadir şeker olayını bize tekrar yaşatma olasılığı da var. bu yüzden insanlar bu tarz olaylara müdahale etmeye çekinir hale geldi. yani demem o ki kadınlar evleneceği/flört edeceği erkeği derinlemesine analiz yaparak seçsinler.

  Çocuğun yanında o kadını döven amına kodumun barzosuna gelecek olursak bu gibi piç kuruları için hapse girmek kafayı dinlemek, ense yapmak demektir. hapisten çıkınca çevresindekilere ''ben şu kadar hapis yattım'' diye hava bile atabilir. Bu yüzden bu tarz piç kuruları günde bir öğün yemekle (ekmek, su) bedavaya günde 18 saat maden ve taş ocaklarında çalıştırılmalıdır. amk kekosu gitsin sinirini oradaki taştan madenden çıkarsın. 5 yıl bu şekilde çalışsın bakalım en ufak bir barzoluk yapabiliyor mu bir daha.
  3 -2 ... kazuo kiriyama
 • emre yücelen

  18.
  müziğin teknik kısmıyla ilgili hiçbir bilgim olmamasına rağmen rastgele bir videosuna denk geldiğimde izlemeden duramadığım vokal ustası. adam bilmediğiniz bir konu olsa bile bir şekilde kendisini dinletmeyi/izletmeyi başarıyor.
  ... kazuo kiriyama
 • meyhanedeyiz biz demet evgar 8 mart reklamı

  16.
  buram buram sjw'lık kokan sik gibi bir reklam. Ayrıca türkiye de dahil dünyanın genelinde şu an kadınlar erkeklere kıyasla çok daha üstün konumda. publara yalnız başına girebilmekten tut 1 gün evli kalsa bile nafaka almaya kadar babası ölünce maaşına konabilmesinden tut çalıştığı işyerinde zor işlerden muaf tutulmasına kadar birçok konumda kadınlar erkeklerden daha üst. götveren sjw meriçlerin ve kıllı feministlerin protesto ettiği kadın cinayetleri ise yine kadınların serseri erkek, badboy fetişizminden ve anasının oğlunu barzo olacak şekilde yetiştirmesinden kaynaklanıyor. türk halkı sözde amerika düşmanı ama nerede amerika menşeili politik doğrucu normlar var hemen bizimkiler de hemen elinde tuzlukla koşuyor.
  ... kazuo kiriyama
 • çiğ köfte acılı diye çalışanı yumrukladı

  22.
  Orospunun çocuğu bir müşteriye denk gelen genç bir çiğköfte ustası içeren haber. Türkiye'de yaşıyorsanız kavga etmeyi, dayak atmayı ve gerekirse dayak yemeyi bileceksiniz. Sizi yumruklayan adama videodaki genç gibi ''abi benden olsun, abi acısız başka yapayım'' tarzı süt çocuğu vari konuşursanız Türkiye şartlarında çok dayak yersiniz. siktimin barzosu yasak olmasına rağmen dükkanda yiyor bir de üzerine sarhoş haliyle elemanı dövüyor. Şimdi bu adam ceza almayacak. Ancak çiğköfteci genç tezgahtaki bıçakla kendini savunmaya çalışırken adamın en ufak yerini dahi kanatsa mahkeme söz konusu barzoyu adam yerine koyacak ve genç haybeye hapis yatmış olacaktı. Bu yüzden böyle barzolara mümkün olduğunca bulaşmamaya çalışacaksınız kavga çıkacağı kesin ise mümkün olduğunca siz de dayak atmaya bakacaksınız.
  ... kazuo kiriyama
 • yeni şeyler getiriyorum