• sevgilisine iftira atıp bıçaklattıran kız

  1.
  Şu floodda görülecek olan kızdır: https://twitter.com/Emirr...tatus/1416723691195576320

  Geri zekalı kevaşe adama iftira atıyor, yeni sevgilisiyle arasını bozuyor. tüm bunlar yetmiyormuş gibi etrafındaki kekoları da adamın üzerine salıp adamı bıçaklattırıyor. Şimdi bu olayın tam tersi olsaydı sosyal medyada terörist feministler ve beta meriçler ortalığı yangın yerine çevirmişlerdi. Nitekim bu tarz bir olay erkeğin başına geldiğinde aynı kişiler tepki göstermedikleri gibi ''hep kadınlar mı mağdur olacak biraz da erkekler düşünsün'' tarzında yorum yaptıyorlar. adam da gayet sabırlı adammış. Bu kız Aynı muameleye bana yapsa bir yumrukta çenesini kırar bir de sosyal medyada kızın yaptıklarını görmezden gelecek sjw tayfası tarafından madara edilirdim.
  3 ... kazuo kiriyama
 • quake 1 5

  1.
  Mükemmel ötesi bir quake 1 modu. tam bir gorefest. klasik quake severlerin mutlaka indirip oynamasını tavsiye ediyorum. dün gece saatlerce oynadım. birazdan tekrar gireceğim. oyunda görsel ve dinamiksel olarak birçok yenilik mevcut.

  mod trailer: https://www.youtube.com/w...&ab_channel=Bloodshot

  modun linki: https://www.moddb.com/mods/quake-15
  ... kazuo kiriyama
 • amerika da 11 kurşun ile ancak ölen saldırgan

  1.
  madde etkisi altında olan ve sopayla polise saldıran adam polisin ateş etmesiyle ancak 11. mermide yere düşüp ölüyor. ulan ben resident evil oynarken zombiler 6-7 mermide ancak ölüyor diye şikayet ederdim bu redneck dayı onlardan da beter. ayrıca videoyu çeken zenci de polisi adamı vurması için tahrik ediyor ve adam ölürken zevkten dört köşe oluyor. işte polis tarafından vurulunca bizim ekşici salakların bile ağlayıp zırladığı ''nigar''ların bir beyazın ölümü durumundaki tepkisi. amerika hakkatten en boktan zamanını yaşıyor. ölen kişi trans veya zenci olsaydı tüm dünya ayağa kalkmıştı. Bununla birlikte videodaki 3 kişinin de birbirinden aptal olduğunu düşünüyorum. kafayı çekip polise sopayla saldıran bir gerizekalı, götü göbeği büyütüp bir polisten beklenmeyecek saçmalıkta hareketler yaparak burnunun ucundaki hedefi zar zor tutturan angut bir memur(ateş etmekte %100 haklı olduğunu düşünüyorum), arabanın içinde olayı izleyip zevkten dört köşe olan bir orangutan.

  video linki: https://www.aykiri.com.tr...sunla-boyle-oldurdu/9307/

  bu arada polis ateş ettikçe adamın gıdıklanır gibi tepki vermesi aşırı ilginç. madde etkisiyle birlikte giysisinin içerisinde kevlar olabileceğini düşünüyorum.
  7 -3 ... kazuo kiriyama
 • polise cinsel taciz iftirası atan hayat kadını

  1.
  Fuhuş yapmasını engelledikleri için iki polise cinsel taciz iftirası atıp hapse girmelerine ardından polislerden birinin üzüntüden verem olmasına sebep olan hayat kadınıdır. mağdur kadın olunca olayı günlerce gündemden düşürmeyip, ''maganda terörü'' tabirini kullanmak yerine ''erkek terörü'' tabirini kullanarak erkek düşmanlığı yapan ana akım haber kanallarında göremeyeceğiniz olaydır aynı zamanda. polislerden biri üzüntüden verem olunca fahişenin vicdanı sızlamaya lütfetmiş ki şikayetini geri çekmiş.

  haber linki: https://www.haberler.com/...ri-cekti-13907200-haberi/

  işte feminist propagandaların ve kadının beyanı esastır kuralının acı sonucu. son zamanlarda oldukça artış gösteren ''kadın terörüne'' yeni bir örnek. halen daha Bunlar münferit olaylardır, kadının beyanı esas olmalı diyen arkadaşlara son zamanlarda meydana gelen buna benzer kadın terörü örneklerinin derlemesini veriyorum: (bkz: #43669032)
  4 -1 ... kazuo kiriyama
 • maske takmayıp polise atar gider yapan kadın

  1.
  şu linkte görebileceğiniz kadındır: https://www.facebook.com/...i/videos/700093554029467/

  Bu kadının yerinde sen ben olsaydık maske takmayıp üzerine de bu hakaretleri etseydik 3-5 polisin tekmeleri eşliğinde zor kullanılarak karakola götürülür, geceyi nezarette geçirirdik. Bakıyorum da kadın olunca bir an anda dokunulmaz oluyorsun anasını satayım. polisler tutup karakola götürmeye korkuyorlar. Sik kafalı sjw ve sol gericilerin ülkeyi ne hale getirdiğini görün. Bir de demezler mi kadın olmak zordur diye!
  2 ... kazuo kiriyama
 • kaynıyla ilişkiye girip kocasını öldürten kadın

  1.
  kadınları pozitif ayrımcılıkla ödüllendirmeliyiz. kadınlar her zaman haklı ve masumdur. o nedenle istanbul sözleşmesiyle kadınlara birçok hak vermeliyiz. erkekler her zaman haksızdır.

  https://www.ensonhaber.co...e-girdi-kocasini-oldurttu

  bu olayda da kocasının erkek kardeşiyle yani kaynıyla sikişen kadın, bununla da yetinmeyerek amın beyin üzerindeki etkisini kullanıp kaynına kocasını öldürtüyor. böylece hem ikisiyle de seks yapıp amını şenlendiriyor hem de ikisinden birden kurtulup yeni maceralara yelken açıyor.

  Haberi ekşi sözlükten gördüm. Yukardaki paragraf da başlığı açan yazarın olayla ilgili yorumu. Çok beğendiğim için aynen kopyalayıp buraya yapıştırdım. Bu olay sonrası maalesef ekşi sözlükte yer yerinden oynamayacak, twitter yıkılmayacak, sokaklarda eylem yapılmayacak, show haberi sunan ve ancak halkın en az %90'nının hemfikir olduğu konularda ahkam kesmeye bi tarafları yiyen kadın prim üstüne prim yapmayacak. Tam tersi olsaydı yani olayın başrolü erkek olsaydı o zaman gümbürtüyü seyreyleyecektik.

  istisnalar kaideyi bozmaz, kadının başrolde olduğu bu tarz olaylar çok çok nadirdir mi diyorsunuz? o zaman sizi şöyle alalım:

  son birkaç ayda meydana gelen, kadınların başrolde olduğu suçlar derleme: (bkz: #43669032)

  edit: aramızda halen ''kadın suçlu evet ama abisinin eşiyle ilişki yaşayıp abisini öldüren erkeğin masum olduğunu savunacak kadar kadın düşmanısınız.'' diyenler var. bu tarz beyinsizleri erkeğin başrolde olduğu olaylarda ''erkek suçlu evet ama onu aldatan veya katil haline getiren kadının masum olduğunu savunacak kadar erkek düşmanısınız'' derken asla göremezsiniz. çünkü içlerindeki feministlik ve pasif meriçlik ruhu bu gerçeği görüp mantıklı argümanlar sunmalarını engeller.

  Evet suçun kadını erkeği yoktur. Ancak bu söylemlerinizi erkeklerin işlediği kadın cinayetleri için ''maganda terörü'' tabiri yerine ''erkek terörü'' tabirinin kullanıldığı başlıklarda/gönderilerde de görmek isteriz.
  12 -1 ... kazuo kiriyama
 • işlemci sıvı soğutma sistemi

  1.
  Kule tipi hava soğutmalı işlemci fanımı takmaya çalışırken tırnağının kırılması sonucu birkaç gün önce almış olduğum soğutma sistemi. Aslında aklımda yine kule tipi hava soğutmalı fan vardı ancak mağazadaki görevli indirimde olan sıvı soğutmalı sistemi gösterince alayım dedim. Rgb'li ışıklı bir sistem. Estetik ve göze hitap ediyor ancak internetten araştırınca marka fark etmeksizin sıvı soğutma sistemlerinde sızdırma ihtimali olduğunu ve bu yüzden bazı kişilerin sistemlerinin yanıp çöp olduğuna dair yazılar okudum. Bunun sonucunda bende ciddi bir paranoya başladı ve bilgisayarı her açtığımda acaba sızdırıyor mu diye boruları kontrol etmeye başladım. Paranoya yapılacak kadar sızdırma ihtimali var mıdır? Daha önceden bu sistemi bilen/kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

  Bu arada klasik hava soğutmaya nazaran gerçekten çok daha iyi soğutuyor. işlemci full yükte 55 dereceyi geçmedi. Soğutma radyatörünün fanı aynı zamanda egsoz fanı görevi de gördüğü için yani kasadaki sıcak havayı dışarı üflediğinden kasanın içi gerçekten aşırı ferahladı. Bundan dolayı ekran kartı bile sıcaklığı düştü.
  1 -1 ... kazuo kiriyama
 • otobüste tokat yiyen kadının şikayetçi olmaması

  1.
  Hemen haber kaynağını verelim: https://www.sondakika.com...da-yeni-gelisme-13540068/

  Dün otobüste nişanlısından tokat yediği için gündeme gelen kadın nişanlısından şikayetçi olmadığını söyledi. Demek ki sosyal medyada insanlar ''neden etraftakiler hiç tepki göstermiyor'' diye boşuna zırıldadı. Zira her an ''nişanlım değil mi döver de sever de'' tepkisiyle karşılaşabilirlerdi. Kadir Şeker olayında bu zaten tescillenmişti. Burada her zaman diyoruz ''kadınlar bu tarz erkeklerle bilerek ve isteyerek flört ediyor/evleniyor'' diye. Serserilerle evlenip şiddet gören kadınlar için suçu tüm erkek camiasına atan feministler ne düşünüyor acaba çok merak ediyorum.

  Kadınlar bu tarz erkeklerle bilerek ve isteyerek flört edip/evlendiğine dair diğer örnekler:

  (bkz: #42529772)
  (bkz: #42506195)
  (bkz: #42261485)
  (bkz: #42438112)
  (bkz: #42477560)
  (bkz: #42839328)
  2 -1 ... kazuo kiriyama
 • sevgilisinden şiddet gören adamın haber olmaması

  1.
  dün şöyle bir başlık açıp entry girmiştim (bkz: #43669032) Takdir edersiniz ki feministler ve pasif meriçlerden hiçbir şekilde cevap niteliğinde bir entry ya da mesaj gelmedi.

  Bugün de saplantılı kız arkadaşın erkek arkadaşını dövdürdüğü bir olay ortaya çıktı. Vereceğim linkten görüleceği üzere feministin biri bu olay için ''önce bir kadına şiddeti halledelim de münferit olaylara da girişiriz'' tarzında cevap yazmış.

  şiddet gören adamla ilgili görseller:

  https://eksisozluk.com/img/twfnghou

  https://eksisozluk.com/img/y5i3qr2p

  olayla ilgili detaylar:

  https://eksisozluk.com/img/1t8wp9rq

  olayın anlatıldığı tweet hesabına yazılan en üstteki cevap:

  https://twitter.com/kimla.../1286443333775171590?s=21

  Kadına şiddeti bahane göstererek üniversitelerde örgütlenip pkk'ya ve dhkpc'ye sempatizan toplayıp bu örgütlerin ekmeğine yağ süren feministler görüldüğü yerde tekmelenmeli ve toplumdan dışlanmalıdır.
  2 -1 ... kazuo kiriyama
 • karısı ve sevgilisi tarafından öldürülen adam

  1.
  Karısı ve karısının sevgilisi tarafından öldürülüp yol kenarına atılmış olan adamdır.

  Kaynak:

  https://www.milliyet.com....ask-vahseti-cikti-6263702

  https://www.sozcu.com.tr/...-yasak-ask-cikti-5941979/

  Yorum yok. Ölen kişi kadın olmadığından dolayı birtakım iki yüzlü ünlülerin hakkında tweet atmayacağı, show haber spikerinin canlı yayında üzülmüş numarası yaparak prim kasmaya çalışmayacağı, bazı bürokratların halkın gazını alma adına televizyonlara çıkıp bu tarz olaylara karşı getirilecek yasa tasarılarından bahsetmeyeceği, ekşi sözlükte yer yerinden oynamayacağı olay.

  Bu çok istisna bir olaydır, kadınlar çiçektir şöyledir böyledir demeye devam edip erkek nesline hakaret etmeyi halen daha sürdüren feministler ve pasif ruhlu meriçler için kadın terörü içeren entryler ektedir:

  #43626017 (kızının alnına enayi yazarak gözü önünde cinsel ilişkiye giren anne).
  #43569297 (Eşiyle tartışıp hıncını 4 yaşındaki zavallı kızından çıkartan anne).
  #43554065 (Koronadan dolayı maske takmayan kızdan güvenliğe ağır tehdit).
  #43484527 (Yine maske takmayıp ceza yazmak isteyen bekçilere terör estiren kadın terörist).
  #43463091 (Ayakkabı almadığı için annesini merdivenlerden aşağı iterek yaralayan kız. Bir de erkek çocuğu için hayvan bakmaktan farksız der bu feministler ile götünü siktiren pasif meriçler).
  #43449250 (Tartıştığı eski erkek arkadaşını bıçaklayan kadın).
  #43446727 (Erkek arkadaşının yüzüne kezzap atan kadın).
  #43318413 (Anneler gününü kutlamadığı için kocasını vuran kadın).
  #43140407 (Yüzüne kezzap atılan berfin özek'in kendisini savunan feminist gruplara siktiri çekip aynı erkekle evlenmek istediğini söylemesi).
  #42908169 (Nişanlısının boğazını keserek öldüren kadın).
  #42839328 (Kadir şeker'in kurtardığı kadının, şiddet gördüğü erkek arkadaşını savunup kadir şeker'i suçlaması).
  #42770006 (Durduk yere yolda bir adama saldıran kadın).
  #42047293 (Barzolarla evlenip erkek şiddeti diye ağlayan akılsızlara malumat).

  ek olarak:
  Kredi kartını vermediği için engelli babasına bana tecavüz etti diyerek iftira atan kız:
  http://www.gazetevatan.co...tira-atti--1180059-yasam/

  Oğlunu tipini beğenmediği için öldüren anne:
  https://www.milliyet.com....-yuzunden-oldurdu-2011198

  edit: habire yeni kadın terörü haberleri geliyor durduramıyoruz:

  Babasını karnından bıçaklayan kadın: https://www.haberturk.com...rnindan-bicakladi-2768372

  piknik yapan erkeklere ateş açan kadın: https://www.haberler.com/...ir-kadin-13513144-haberi/

  Bebeğine çamaşır suyu enjekte eden orospu anne:
  https://www.gazeteduvar.c...amasir-suyu-enjekte-etti/

  Bebeğini istismar ettiren ve bundan zevk alan anne:

  #43804775

  sevgilisini bıçaklayan genç kız:
  https://www.haberler.com/...-basinda-13607074-haberi/

  14 yaşındaki öz kızını sevgilisiyle ilişkiye zorlayan anne müsveddesi:
  https://www.tv100.com/esk...a-ceza-yagdi-haber-514557

  bu haftanın olayı: çocuğunun kocasından olmadığını öğrenince sevinçten dua eden orospu karı: (bkz: #43947593)

  edit: bitmiyor maalesef: https://www.hurriyet.com....inde-oldurecek-41624026/4 (iddiaya göre, emre aşık'ı depoya bağlayıp, karşısında sevgilisi ile seks yaparak kıskandırmak isteyen, ondan sonra da emre aşık'ın kafasına kurşun sıkmakla tehdit eden yağmur aşık, yapılan gözaltı işlemi sonrası serbest bırakılmış.

  Sevgilisiyle bir olup kocasını öldürten başörtülü lezbiyen: https://www.haberler.com/...an-sahis-13685960-haberi/

  boşandığı kocasını öldürüp yakan kadın: https://www.cnnturk.com/t...ye-boldugu-cesedini-yakti

  sokak ortasında adam bıçaklamaya kalkan kadın ve yorumlarda kadını öven kişiler... Tam tersi olsa erkekler nasıl gömülürdü bellisi yok: https://www.facebook.com/...24/posts/193021322395382/

  Kaynıyla ilişkiye girip kocasını öldürten kadın: https://www.uludagsozluk....6ld%C3%BCrten-kad%C4%B1n/

  kocasını hapse tıktırmak için arabasına uyuşturucu zulalayan kadın: https://www.internethaber...lerisi-2137555.htm?page=1

  bunun onda biri bir kadının başına gelseydi, bütün kamuoyu çalkalanıyordu. ciddi tartışma programlarında kınanırken, olaya siyasetçiler dahi müdahil olmuştu. ama şimdi, nedense bu olay magazin haberi olarak veriliyor. hatta çoğu kişi bıyık altından adama gülüyor. Kadın tetikçi tutmuş ulan tetikçi!)

  sevgilisiyle bir olup kocasını öldürten kadın: https://www.hurriyet.com....kocasini-oldurdu-41660185

  bebeğini boğarak öldüren anne: https://www.cumhuriyet.co...n-ceza-belli-oldu-1795273

  kocasını baltayla öldüren kadın: https://www.sabah.com.tr/...an-taciz-aciklamasi-video

  çocuklarının gözü önünde kocasını bıçaklayan kadın: https://haberglobal.com.t...-darbesiyle-oldurdu-82135

  kredi çekip babalarına cinsel saldırı iftirası atan kız kardeşler: https://twitter.com/Hurri.../1354717098363281411?s=20

  fuhuş yapmasını engelleyen polislere cinsel taciz iftirası atan fahişe: (bkz: #44409770)

  iett çalışanına cinsel tacizde bulunan genç kız (tam tersi olsa ortalık yıkılmıştı): (bkz: #44527195) yine bu olaya benzer kuryeye kapıyı çırılçıplak açan kadın olayı da vardı.

  amcasına taciz iftirası atan 13 yaşındaki kız: https://www.bagimsizkocae...aciz-iftirasi-h25963.html

  edit amerikada uber sürücüsünü öldüren 13-15 yaşlarındaki zenci kızlar: https://twitter.com/still...tatus/1375889790768320512

  türk sevgilisini boğarak öldürüp cesedini otomobil bagajında saklayan rus uyruklu kadın: https://www.yenisafak.com...kiz-arkadas-cikti-3621662

  Bu entry'i ota boka erkek terörü diyip de en ufak bir fırsatta erkekleri itin götüne sokan, aynı şeyi kadınlar yaptığında ise görmezden gelen, başını kuma gömen feministlerin ve ezik meriçlerin başlıklarına bakınız olarak verebilirsiniz.
  12 -3 ... kazuo kiriyama
 • the outlast trials

  1.
  günümüzde eski oyunların verdiği zevki verebilen nadir oyun serilerinden olan outlast serisinin 2021'de çıkacak olan oyunu. Oyunla ilgili şöyle bir trailer yayınlanmıştır: https://www.youtube.com/watch?v=hCgiwsIUI4g
  ... kazuo kiriyama
 • maske takmayıp bekçilere zorluk çıkartan kadın

  1.
  şu linkte görebileceğiniz cadı sesli kadındır https://www.youtube.com/watch?v=tym2nTGcEzk

  Sen maske takma, insanların hayatını tehlikeye at, bekçi kimlik isteyince de bağırıp cıngar çıkar. Bekçiler nasıl bu kadar sabredebildi hayret doğrusu. Amerika'da polis önce uyarır, dinlenmemesi halinde en basit olayda bile yaka paça, zor kullanılarak tutuklanırsınız ve eğer tutuklanmaya direnirseniz de şarjör üzerinize boşaltılır. Türkiye gibi delinin, geri zekalının bol olduğu ülkede hiç değilse kolluk kuvvetlerine taser verilmelidir ki videodaki gibi kadın olduğu için fiziksel müdahale dokunulmazlığı olduğunu zanneden cadılar kolayca paketlenebilsin. Feministler ve meriçler götlerine kına yaksınlar. Feminist militanların sosyal medyayı kullanarak ülkeyi ne hale getirdiği ortada. Yakında kadınlar hırsızlık yapsa bile bu videodaki gibi çirkefçe üste çıkmaya hakkı olduklarını sanacaklar.
  1 ... kazuo kiriyama
 • erkek arkadaşını bıçaklayarak öldüren kadın

  1.
  kaynak: https://www.mynet.com/esk...adi-110106526783#19583862

  tam tersi olsa günlerce ana haber bültenlerinde sunulacak, ekşi sözlük denen cringe yuvasında gündem olacak ve birtakım kadın haber sunucularının üzerinden prim üzerine prim yapacağı olay olacakken bıçaklayanın kadın olması üzerine kimsenin umurunda olmayan olaydır.

  Ota boka erkek terörü diyen meriç ve femisintlere inat kadın terörüdür. Annesini ayakkabıcıda itip düşüren kızdan, erkek arkadaşına kezzap atan kadından sonra kadın terörünün giderek arttığını gösteren olaydır aynı zamanda. Kadınların erkeklerle evlenmesinden önce sıkı bir eğitimden geçirilmesi ve erkeklerle boşanmaları durumunda nafaka ödemeleri gerekmektedir.
  21 -3 ... kazuo kiriyama
 • defter beyan sistemi

  1.
  bir işi yapılabilecek en uzun sürede yaptırtan, muhasebecilerin kabusu, keşke her mükellef bilanço defterine kayıtlı olsa dedirten, muhasebecilere sinir krizi geçirtmek için hizmete sokulduğunu düşündüğüm uygulama.
  -1 ... kazuo kiriyama
 • feminizm destekçilerinin cehenneme gidecek olması

  1.
  Konuya girmeden feminizm ve lgbt karşıtı bir ateist olduğumu belirteyim. Başlığı müslümanlara farkındalık yaratabilmek adına açtım.

  Son anketlere göre türkiye nüfusunun %90'ı müslüman ancak buna rağmen feminizm ve lgbt gibi saçmalıklar bu ülkede nasıl bu kadar desteklenebiliyor anlamak mümkün değil.

  Benim gibi hem ateist olup hem de bu iki kavrama karşıt olanların sayısı epey azdır ancak beni asıl kahreden lgbt ve feminizmi müslüman kesimden de bolca destekleyen olması.

  Feminizm ve lgbt'ye karşı olmak doğal seçilimin olması gerektiği gibi ilerlemesine fayda sağlayacağı gibi müslümanlar için ise bir cihat vazifesidir! Ama gel gör ki ''müslümanım'' diyen insanlar feminizme olması gerektiği gibi karşı çıkmıyor, türbanlı ergenler inandığı dinlerindeki ayetlerden habersiz lgbt'yi destekliyor.

  Bir müslüman neden feminizm karşıtı olmalıdır.

  Kuran'ın nisa 34 numaralı ayetinde şöyle deniyor:

  ''Erkekler, kadınlardan üstündür, çünkü Allah onları bir çok şeylerde kadınlardan üstün etmiştir, çünkü onlar, kadınları, mallarıyla geçindirirler, doyururlar; iyi kadınlar da itaatli olurlar ve Allah, onların hakkını nasıl korumuşsa onlar da, kocaları yanlarında olmasa bile, iffetlerini korurlar''.

  Görüldüğü üzere erkeklerin kadınlardan üstün olduğu apaçık bir şekilde belirtiliyor. Dolayısıyla feminizmi desteklemek kuran ayetine karşı gelmek olacağı için islam mantığına göre feministler ve destekçileri meriçler cennete gidemeyeceklerdir. Bunun lam'ı cim'i yok. Herşey gayet açık. Ayetin yazıldığı dönemle şimdiki dönem arasında sosyo-kültürel farklar vardır o yüzden bu ayet günümüzde geçersizdir gibi taslamanvari argümanlarla gelmeyin kalbinizi kırarım. islamda kuranın evrensel olduğu, her dönem için indirilmiş olduğu ve hükümlerinin kıyamete kadar geçerli olduğu zaten bilinen bir gerçek. Edip yükselci takkeli deistler gibi de ayetteki kelimeleri eğip bükmeyin. herşey gayet net ve açık.

  kaynak: http://kuranmeali.com/Aye...ma.php?sure=4&ayet=34

  Bir müslüman neden lgbt'ye karşı çıkmalıdır:

  Hud süresi:
  77-78. Elçiler Hz. ibrahim'den ayrılıp Sodom'a gelerek Lût'a misafir oldu­lar. Hz. Lût, onların melek olduğunu bilmediği için, kavminin onlara sarkıntılık edebileceğini düşünerek kaygılandı, şehir halkı hemen Lût'un evine doğru akın et­meye başladılar. Peygamber, kavminin babası hükmünde olduğu için, onların kız­larını kendi kızları yerinde kabul edip kavminin onlarla evlenmelerini teklif ede­rek misafirlerini korumaya çalıştı. (bilgi için ayrıca bk. Hicr, 15/51-74)

  79-80. Hz. Lût'un bu teklifi ve direnmesi karşısında kavmi alay ederek onu şehirden çıkarmak istedi. (bk. A'râf, 7/82) Hz. Lût zayıf bir ümitle de olsa tebliğ görevini sonuna kadar sürdürdü ve onları bu çirkin davranıştan vazgeçirmeye ça­lıştı, misafirlerine tacizde bulunup da kendisini rezil etmemelerini rica etti ve bu hususta Allah'tan korkmalarım öğütledi; sözden anlayıp bu taşkınlıkları önleyecek birini aradı. Fakat içlerinde böyle biri yoktu. Hepsi birbirinden edepsiz, şehvetle­rinin kölesi olmuş kimselerdi. Bu sebeple peygamberin nasihatlerini reddettiler. Lût, burada yalnız ve garipti, peygamber olarak görevlendirildiği için aralarında bulunuyordu; ailesi dışında dayanacak bir desteği yoktu, onları da sürgün edip çı­karmak istiyorlardı. (Nemi, 27/56)

  Elçiler Hz. Lût'un iyice bunaldığını görünce kimliklerini açığa vura­rak ona kavmini helak etmek için geldiklerini bildirdiler. Bu arada bir mucize ola­rak yüce Allah elçilere sarkıntılık etmek isteyenlerin gözlerini kör etti (Kamer, 54/37) artık Lût'u da yanındakileri de göremez oldular. Lût'un aile fertleri dışın­da ona inanan kimse bulunmadığı için (Zâriyât, 51/36) melekler Hz. Lût'un, karısı dışındaki aile fertlerini alıp gecenin bir vaktinde şehri terketmesini istediler. Karısı iman etmediğinden o da kâfirlerle birlikte yok olacaktı. Lût ilâhî emir uyarınca geceleyin ailesini alıp şehirden çıktı; tan yerinin ağarması azabın gelmekte oldu­ğunu haber veriyordu. Nitekim güneş doğarken onları korkunç bir gürültü yakala­mış, ardından şiddetli bir depremle şehir alt üst olmuş, üzerlerine taş yağmış, yok olup gitmişlerdir. (Hicr, 15/73-74)

  Lût kavminin başına gelen bu felâketin biçimi ve zamanı farklı âyetlerde ba­zı nüanslarla verilmiştir. Meselâ olay burada, sabahleyin tan yeri ağarırken ülke­nin altının üstüne çevrilerek üzerlerine taş yağdırılması şeklinde anlatılmıştır; Hicr sûresinde ise (73-74) ortalık aydınlanırken onları korkunç bir sesin yakaladığı, ardından da ülkenin altının üstüne çevrilerek üzerlerine taş yağdırıldığı bildirilmiş­tir. Bu âyetleri dikkate alan bazı müfessirler olayın tan yeri ağarırken başlayıp gü­neş doğarken sona erdiğini söylemişlerdir. (bk. Reşîd Rızâ, XII/136) Böylece Lût kavmi inançsızlık ve ahlâksızlığının cezasını çekerek tarih sahnesinden silinip git­miştir. 83. âyetin son cümlesi Lût kavminin yaşadığı inançsızlık ve ahlâksızlığı ya­şayan kimselerin başına bu tür felâketlerin gelebileceğine işaret etmektedir.

  Yorum yapma gereği bile duymuyorum. Kuranda allahın eşcinsel lut kavmine günümüz tabiriyle ulti attığı/super weapon gönderdiği gayet açık. Ben bir ateist olarak böyle bir helak etme olayının gerçek olduğuna inanmıyorum tabi ki ancak müslümansanız, kutsal kitabınız kuran ise bu ayet doğrultusunda lgbt'ye karşı olmalı, lgbt'yi desteklemeniz bu ayete karşı gelmek olacağından islam mantığı çerçevesinde cennete giremeyeceğinizi, cehennemde mangal eti gibi közleneceğinizi bilmelisiniz. inandığınız dini bilin. size ben öğretecek değilim.

  Ateistler/deistler/non-teistler neden feminizme karşı çıkmalı:

  yazı olarak buraya geçirmeye gerek yok. sayfalara sığmayacak bir konunun çok çok ufak bir özeti:

  https://twitter.com/homin...status/878934731081097216

  Ateistler/deistler/non-teistler neden lgbt'ye karşı çıkmalı:

  eşcinsellere karşı olan insanlar genelde sadece gay'lere tepki gösterip asıl tepki gösterilmesi gereken lez'leri gözardı ediyorlar. Daha büyük tepki gösterilmesi gereken kesim kesinlikle lezbiyenlerdir. Çünkü bir kadın, kadın kimliğinden sıyrılıp maskulenleşip kendi cinsine ilgi duyduğu zaman erkeklerin hakkını çalmış oluyor. kadınlar erkekler içindir kadınlar için değildir. dolayısıyla erkeklerin asıl tepki göstermesi gerektiği kesim gayler'den ziyade lez'lerdir. maskulenleşen karıdan dönme erkek fatmalar sizin hakkınızı çalıyorlar ancak siz buna seyirci kalmakla yetiniyorsunuz. ileriki yıllarda feminizm aşırı yükselişe geçtiğinde ve lezler bu desteği arkalarına aldığında, kadınlar dünyadaki her sökterde baş gösterdiğinde ve erkeğe ihtiyaç kalmadığı anlaşılınca kendinize çiftleşecek uygun bir kadın bulmanız samanlıkta iğne aramaktan farksız olacaktır. Uzak bir distopya gibi gelebilir ancak böyle giderse, cinsel seçilim bu denli bozulmaya devam ederse bu dediğimin gerçekleşmemesi için hiçbir sebep bulunmayacaktır. Erkeklerin aksine kadınlarda karşı cinse olan çekilimde soyut kavramlar daha büyük rol oynar. Erkek kadına karşı ne kadar üstün gözükür, kadına ne kadar egemen olursa cinsel olarak o kadar çekici görünür. (buradaki egemenlikten kasıt kesinlikle hanzoluk, maçoluk, barzoluk veya kadınına şiddet uygulamak vs değildir. buradaki üstünlük bir nevi baba figürü olmaktır.) kadın erkeğini adeta tabiri caizse yarı tanrı olarak görmelidir. zaten binlerce yıllık evrim sürecinde kadınların dnasına bu kodlanmıştır. Kendileri ne kadar aksini iddia etseler de erkeklerinin kendilerine üstünlük kurmasından müthiş bir hoşnutluk ve cinsel haz duyarlar. Ancak toplum bu şekilde olmaya devam ederse, kadının daha üstün olduğu topluma aşılanır ve kadınların dnasından gelen bu duyguyu köreltmeye, erkeğin cinsel çekiciliğinde en büyük rolü oynayan kadınına karşı üstün gözükme pozisyonu elinden alınırsa bu cinsel seçilimi büyük bir yıkıma uğratacaktır.

  Bu arada 19 kasım dünya erkekler gününüz kutlu olsun.
  ... kazuo kiriyama
 • amd radeon rx 580

  1.
  8 gblik üç fanlı armor oc versiyonunu dün aldığım ekran kartıdır. 1050 ti'dan bu karta geçtim. Oyunlarda gözle görülür fps artışı oldu. Merak ettiğim bir husus sistemimde yer alan i7 3770 işlemcisinin bu kart ile darboğaz yapıp yapmayacağı. Bilen arkadaşlar mesaj yoluyla beni aydınlatırsa çok makbule geçer. ram 16gb bu arada.
  ... kazuo kiriyama
 • barzolarla evlenip erkek şiddeti diye ağlamak

  1.
  Özellikle son zamanlarda sıkça gözüme çarpan olay. Kadınların erkek seçme hususundaki beceriksizliğinin ismi ne zaman erkek şiddeti olmuş? Bu tür olaylardan sonra haber sitelerinde katil kocaların, sevgililerin fotoğraflarına baktığımda ben bile 10 saniye sonra bıçaklanacağımı hissediyorken bu adamların barzo, serseri, maço olduğunu bile bile bunlarla evlenen veya sevgili olan kadınların bu şiddetin oluşmasında hiç mi payı yoktur? Kusura bakmayın ancak günümüzde karşı cinsle evlenme/sevgili olmaya start verme hakkı büyük ölçüde kadınların elindedir. Yani erkekler flört etmeye/evlenmeye bizzat kadınların kendilerinin ilişkiye start vermeleri ile hak kazanırlar. Etrafta bunca işinde gücünde, kalifiye, beyefendi erkekler varken ''aaaa ne kadar da maço, ne kadar da haşin erkek'' diye serserilerle evlenip şiddet görünce de zırlayarak suçu erkek cinsinin üzerine atmak elle tutulur hiç bir yanı olmayan büyük bir komedidir. Kadınların kalifiye, beyefendi erkekleri reddedip bu tarz erkekleri seçmesiyle ilgili yakın çevremde gördüğüm birçok örnek vardır ancak yazıyı uzatmamak adına burada onları anlatmayacağım.

  Eğer dürüstçe bir genelleme üzerinden bakılacak olursa şimdiye kadarki tüm mimari eserlerin, bilimsel icatların, ağır ve hafif sanayinin, hayatı kolaylaştıran ve günümüzde tüm ülkelerdeki devlet yapısını ve dünya düzenini oluşturan soyut kavramların tamamına yakınının erkekler tarafından ortaya çıkarıldığını görürüz. Erkek cinsi eski çağlarda kas gücüyle mamut dahi avlamış, ailesini korumak için aslan v.b. vahşi hayvanlarla savaşmış ve insanlığın soyunu günümüze kadar getirip günümüz modern insan topluluklarını kurmuşlardır. Tabi ki kadınların da dünya'ya katmış oldukları güzel şeyler vardır ancak kadın cinsinin hayata kattıkları erkek cinsinin kattıkları yanında bir hiçtir.

  Bear grylls zamanında ingilizlerle survivor tarzı bir yarışma yaptı. Kadınlar ve erkekler iki farklı adaya konuldu. Kadınlar adasında doğru dürüst ateş bile yakılamadı. yağmur yağdığında ateş sönüyordu. erkeklerin kampındaki ateşte kurumak ve ısınmak için erkeklerden ricada bulunuyorlardı.

  Daha önceki bölümlerde kadınlar adada kamp kuracak düzgün yer arayıp bulamamışlardı. ikiye bölündüler. bir grup sabit beklerken diğer grup adayı turladı ama ikinci grup sürekli daire çizip kayboluyordu. iki grup da diğeri su bulup dönemedi diye susuz kaldılar. iki gruptan da sinir krizi geçirenler olmuştu. hatta kadınlardan birinin psikolojisi o kadar bozulmuştu ki onu adadan alınmak zorunda kalmışlardı.

  Diğer adada erkekler de yaban domuzu avlayıp ziyafet çekiyorlardı. adamların tek eksiği yaban domuzunun yanında içilmesi gereken biraydı. ilgili videoları youtubedan aratıp bulabilirsiniz.

  Sadece bu örnekten bile kadınların ''erkek hegemonyası'' diye eleştirdikleri düzen olmadığı zaman hayatta kalmakta oldukça zorlandıklarını görebiliriz. Emin olun şu anda erkeklerin tümü dünyadan silinse büyük bir kaos, kıtlık yaşanır ve kadınlar 10 sene bile hayatta kalamazlar. Ancak kadın cinsi dünyadan tümüyle silinse erkekler ne yapar eder laboratuvarlarda suni üreme yapmanın bile bir yolunu bulur yine de insan ırkının neslini devam ettirirlerdi.

  Tecavüzcüsünün kafasını kesip köy meydanına attığı için ılık götlü meriçlerin ve feministlerin övgüsünü kazanan nevin yıldırım'ın aslında adamla yasak aşk yaşadığı, adamdan hamile kaldığı ve kendisiyle evlenmeyi kabul etmediği için onu öldürdüğü, hatta sahte delil üretmek için adamın hattından kendi telefonuna mesajlar attığı, adamın telefonunda birlikte çekildikleri samimi fotoğraflar olduğu ortaya çıkınca bu söz konusu meriçler ve feministler arsızca bu kadını övmeye devam etmiş, gerçeklere sırt çevirmeye devam etmişlerdir. Kadınların pişman oldukları sekse tecavüz deme hakkı var nasıl olsa!

  Son olarak kadınların lümpen ve avam kesimi serseri ve barzolarla flört edip/evlenip bunların nesillerinin devam etmesine sebep olmuyormuş gibi bir de bu tarz erkeklerden şiddet görünce bunu tüm erkeklere yıkmaları büyük bir nankörlük olduğu gibi en başarılı komedi filminden bile daha gülünçtür.
  5 -2 ... kazuo kiriyama
 • velvet ant

  1.
  Bir böcek cinsi. Karınca ve arıların içinde olduğu Hymenoptera familyasına dahil olmakla birlikte isminden de anlaşılacağı üzere bir karınca türü olarak sayılmaktadır. Diğer karıncalardan farklı olarak tıpkı arılarda olduğu gibi savunma amaçlı zehirli bir iğneye sahiptir. Arı ve karıncaların günümüzden 130 milyon yıl önce ortak bir atadan ayrılıp farklı şekilde evrimleştiklerini bilsek de iki türden de özellikler taşıyan bu böcek muhtemelen türünün nadir örneklerinden biridir. Aynı zamanda sokması çok güçlü olduğu için kendisine ''cow killer'' (inek katili) de denmektedir.
  ... kazuo kiriyama
 • viladislav roslyakov

  1.
  Kırımda bir koleji basıp 18 kişiyi öldüren doğal seçilim askeri. Katliamda hatsan marka türk malı av tüfeği kullanmıştır.
  ... kazuo kiriyama
 • yds 2018 güz dönemi

  1.
  Sadece kendimi denemek amacıyla hiçbir ön hazırlık, çalışma vs olmaksızın ilk ve son kez girdiğim sınavdır. Orta seviye ingilizcemle 80 sorudan 60 tanesini işaretleyebildim. Eğer çalışsaydım hepsini yapabilirdim muhtemelen.
  ... kazuo kiriyama
 • yeni şeyler getiriyorum