• müge anlı

  1021.
  Geçen Youtube'da yayın ekibinden birini çarşafı istediği gibi seremediği için canlı yayında azarlayıp rezil ettiği bir kesite denk geldim. Ondan önce de migren ağrısı için gittiği hastanede doktor arabasına gelmeyi kabul etmeyince (arabadan inmeyip doktorun ayağına gelmesini istiyor) "bir de doktorlara iyi davranın diyorlar, neden iyi davranalım ki" tarzı bir konuşma yapmıştı. Yayın haricindeki hayatında Programına gelen varoş, avam kesim insanlardan farkı olmadığını ve ekran başında iyi insan rolü kestiğini düşündüğüm egolu feminist kişilik.
  1 ... kazuo kiriyama
 • eşcinselliği tercih etmek bir insan hakkı değildir

  9.
  Eşcinsellik sapkınlıktır. Lamı cimi yok! Hiç boşuna yok efendim dünya sağlık örgütü hastalık listesinden çıkardı tarzı bir savunma yapmayın kalbinizi kırarım. Dünya sağlık örgütü bunu ampirik bulgular sonucu mu yoksa bir takım lobilerin baskıları sonucu mu hastalıktan çıkardı iyi düşünün. Eşcinsellik normal diyen adam pedofiliye de enseste de normal demeli hiç kusura bakmayın. Şimdi bir takım beyinsizler diyecek ki pedofilide taraflardan biri çocuk olduğu için eşcinsellikle bir tutulmaz hede hödö. Ben burada bu terimleri eylem olarak değil fikir olarak örnek veriyorum. Yani bir kişinin karşı cinse cinsel yönelim duymayıp kendi cinsiyetine cinsel yönelim duymasıyla reşit olmayan birine cinsel istek duyması arasında fikir sapması olarak hiçbir fark yok. ikisinde de normalden sapma var mı? Var! Bu kadar basit. Bakın sadece eyleme hiç dökülmemiş, sadece zihinde fikir olarak kalan bir yönelim halinden bahsediyorum. Yoksa ben de biliyorum eşcinselliğin iki reşit birey (parklarda parlak ergen avına çıkmış dayıları saymazsak) arasında meydana gelen yönelim hali olduğunu. Hadi eylem konusunda farklılık var, birisinde taraflardan biri reşit değil desek bile konu enseste geldiğinde ne fikir olarak ne eylem olarak aralarında hiçbir fark yok. Ensest kelimesi, çok yakın akrabalarla ilişkiye girmenin hayali bile hepimizin midenizi nasıl bulandırıyorsa eşcinsellik de, aynı cinsiyetten iki bireyin de ilişkiye giriyor olması ve bunun da filmlerde, dizilerde, protestolarda alenen gözümüze gözümüze sokulması da bizim midemizi bulandırıyor. Bu bahsettiğim üç kavram arasında sapkınlık olarak hiçbir fark yoktur. Bu yüzden buralarda boş yapıp da sapkınlığınızı normalleştirmeye çalışmayın. ''Heteroseksüeller vardır''
  1 -3 ... kazuo kiriyama
 • istanbulda adam kurşunlayan kadın suikastçi

  4.
  kadın terörüne yeni bir örnektir.
  ... kazuo kiriyama
 • istanbulda adam kurşunlayan kadın suikastçi

  3.
  kadın terörüne yeni bir örnektir.
  4 -1 ... kazuo kiriyama
 • efe aydal

  468.
  Feminizm denen zehri eleştirdiği için ekşide sürekli kendisine ''incel'' yakıştırması yapılıyor. Orospu evladı ekşiciler önce kullandığınız kelimenin manasını öğrenin. Adam türk kezbanıyla değil gayet hoş bir romanyalı hanımefendiyle evli gelmiş adama incel diyorsunuz. Bunların gözünde feminizmi eleştiren herkes incel.
  4 ... kazuo kiriyama
 • efe aydal

  455.
  Şu linkteki son podcastinde feministlere kazığı sokup sokup çıkartarak içimin yağlarını eritmiş olan şahıs.

  https://youtu.be/UKRetItnyY0

  Edit: ikinci kazığı sokmuştur, https://youtu.be/qYwyHTpwWBw
  1 ... kazuo kiriyama
 • 4 ocak 2021 boğaziçi üniversitesi rektör eylemi

  7.
  rektör mektör işinden bağımsız olarak söylüyorum, bir protestoda lgbt bayrağı açılıyorsa o protesto haksızdır. bu kadar. ateistim ancak bu feministlere, veganlara ve lgbtcilere gıcık olduğum kadar şeriatçılara gıcık olmuyorum.
  4 -3 ... kazuo kiriyama
 • ekşi ile uludağ arasındaki en büyük fark

  12.
  bereket ki uludağ sözlük, ekşi kadar vatan haini sjw, meriç ve feminist barındırmıyor.
  5 ... kazuo kiriyama
 • kızma kazan

  26.
  youtube'da keşfettiğim bağımlılık yapan komedi programı. bazı bölümleri kurgu olsa da aralarında kurgu olmayanlar da mevcut. kurgu olanlarda zaten ajanslardan oyuncu çağırıyorlar hatta bazı bölümlerde çağırılan kişi oyuncu olsa bile yine de durumdan haberi olmayan bir şakazede olabiliyor. meşhur para atmaca bölümündeki hasan pek cast ajansından oyuncu olmasına rağmen durumdan habersiz şakalanan biriydi. Ayrıca, linkini vereceğim halay gücü yarışmasının 2. bölümünde ise şakazede cast ajansından olmayan sıradan biri. eğer kurguysa gitsinler bu adama oscar falan versinler: https://www.youtube.com/w...W4&ab_channel=DCCFILM

  bununla birlikte modified, para atmaca karpuzcu ve para atmaca kaleci bölümlerini de tavsiye ediyorum.
  ... kazuo kiriyama
 • kızların sevgilisi varken erkeklerle mesajlaşması

  45.
  sevgilisi askerdeyken tinder'da takılan bir kız tanımıştım.
  ... kazuo kiriyama
 • bu ülkede bugün bir kadın yakılarak öldürüldü

  37.
  Katilin ilk ifadesi basına sızdı. Adam inşaatlarda amelelik yapan avam kesim biriymiş. Koskoca okumuş, mürekkep yalamış kadının sevgili olduğu kişiye bak. Bugün başlığa şu entry'i (bkz: #44266211) girmiştim ve noktası virgülüne kadar haklı çıktım. Kusura bakmayın. Ayrıca devlet bu siktimin keko amelesine hapis cezası değil ömür boyu sadece ekmek ve su karşılığında günde 18 saat madenlerde çalışma cezası vermelidir.

  Ayrıca tekrardan söyleyeyim, daha geçen gün ümitcan denen dallamanın hacklenen instagram hesabından gördük kadınların eş seçme kriterlerindeki çarpıklığı. birçok kadın ümitcan denen kekonun altına yatmak için sıraya girmişken bizim sözlükteki feministler ve meriçler algı kasmak için ''maganda terörü'' yerine ''erkek terörü'' tabirini kullanıyor. burdan anlayın durumun vahametini.
  -1 ... kazuo kiriyama
 • bu ülkede bugün bir kadın yakılarak öldürüldü

  20.
  Günümüz ilişkilerinde seçici taraf büyük ölçüde kadınlar dolayısıyla bu konuyla ilgili sorulacak ilk soru kadınlar neden kendilerini katledecek psikopatlıkta olan erkeklerle olma arzularını bir türlü bastıramıyorlar? neden bu tarz yanlış erkeklere cinsel olarak çekilim duyuyorlar? Liseli kızlar ''gelecekteki kocası, çocuklarının babası'' olarak neden tüm dersleri iyi olan sınıf arkadaşını değil de sürekli hır çıkaran kabadayı tipleri görüyor? Neden yaşını başını almış kadınlar doktora yapmış erkeklerle değil de koğuş ağası tiplerle evleniyor? Ben neden ölmüyorum arkadaşım? Benim etrafımdaki arkadaşlarım niye böyle ölmüyor? Çünkü biz erkek halimizle bile kimle arkadaşlık yapıp kimle arkadaşlık yapmayacağımızı, kimlerden uzak durup, kimlerle samimi olacağımızı biliyorsak kadınlar da bu şekilde aklını kullanarak sevgili edinecek ve evlenecek. Varoşları ve serserileri değil kalifiye ve beyefendi erkekleri seçecek. Bu tarz olaylardan sonra sevgililerini, eşlerini öldüren erkeklerin fotoğraflarına baktığımda 10 saniye sonra bıçaklanacağımı hissediyorken kadınlar neden bunu anlayamıyor? Körle yatan şaşı kalkar arkadaş. kimse kusura bakmasın.

  edit: okuduğunu anlamayan lümpen bir meriç/feminist saniyesinde aşağıya damlamış hiç şaşırmadım. böyle ahmakça bir entry'e cevap vermek için parmaklarımı kımıldatmaya değmez normalde ancak insan bazen de susamıyor napalım...

  diyorsun ki ''hanginizin yaptığı hatanın sonucu ölüm oldu''. bu ne kadar salakça bir soru arkadaşım? sorunun kendisi paradoks zaten. Yani sınıfta yoklama yapan öğretmenin bugün gelmeyenler parmak kaldırsın demesi gibi bir şey. Cevap verme gereği bile duymuyorum.

  diyorsun ki ''tüm öldürülen kadınlara öncesinde erkek arkadaşlarına dair bir cv, suç dosyası falan veriliyor uyarılıyorlar ya. kesinlikle sonradan delirmiş olamaz erkek, ya da kadın hatasını fark edip ayrılmış olamaz''.

  Sana şu kadarını söyleyeyim, yaptığım meslek gereği birçok farklı klasmandan insanla muhatap olmak durumundayım. Ofisime gelen adamın ne mal olduğunu diksiyonundan, beden dilinden ve hatta kapıyı açış şeklinden dahi aşağı yukarı 120 saniyede anlıyorum. Bunu geçtim, ilkokul yıllarımda dahi kiminle arkadaş olup kiminle arkadaş olmamam gerektiğini anlayabiliyordum. Ulan sevgilisini öldürenlerin hepsi mi sabıkalı veya keko olur? Karısını öldüren erkeklerin yüzde kaçı kalifiye meslek sahibi? yüzde kaçı önceden sabıkalı? Bir karşılaştır bakalım.

  ''baştan seçmemeliydi. 3 iqlu erkeklerimiz gene harika fikirler belirtti. benim hemcinsim niye özgüvensiz adi bir katil diye sorgulamak yerine yine ölmüş kadının sevgili seçimini sorguluyoruz''. demişsin.

  en az 1. soru kadar salakça ve saçma beyan. benim hemcinsim neden özgüvensiz bir katil diye sorgulama yapmak bu cinayetleri azaltmaz ancak kadınlar belirttiğim çerçeveler hususunda eş/sevgili seçiminde bilinçli olurlarsa sevgili/koca cinayetlerinde büyük bir azalış görülür. Ama senin meriç/feminist beynin sorunları çözüm odaklı değil de sözlükteki kadınlara/feminizm ideolojisine yaranma odaklı çalıştığından bu şekilde fikir beyan etmen biraz zor.

  son olarak: daha geçen gün ümitcan denen dallamanın hacklenen instagram hesabından gördük kadınların eş seçme kriterlerindeki çarpıklığı. Birçok kadın ümitcan denen kekonun altına yatmak için sıraya girmişken bizim sözlükteki feministler ve meriçler algı kasmak için ''maganda terörü'' yerine ''erkek terörü'' tabirini kullanıyor. Burdan anlayın durumun vahametini.

  Edit 2: "Yine gelmiş kadınları suçlayanlar yeaaa" diye düşünen geri zekalılar. bu tarz alt insanların işlediği cinayetlerde neden "maganda terörü" yerine "erkek terörü" tabiri kullanılarak tüm erkek cinsi zan altında bırakılıyor önce onun hesabını verin!

  Edit 3: Öldüren kişinin ilk ifadesi basına sızmış. Adam inşaatlarda amelelik yapan avam kesim birisiymiş. Koskoca, okumuş etmiş kadının sevgili olduğu kişiye bak. Kusura bakmayın yine haklı çıktım. Kaynak: https://t24.com.tr/haber/...adesi-ortaya-cikti,923552
  6 -2 ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygunun instagram mesajlarının ifşa olması

  24.
  konuyla ilgili feministlerin ve beta meriçlerin okuması gereken entry'i şöyle bırakıyorum:

  (bkz: #44260336)
  ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygun un seviyesiz konuşmalarının ifşası

  3.
  feministlerin ve beta meriçlerin okuması gereken entry'i şöyle bırakıyorum: (bkz: #44260336)
  1 ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygun

  40.
  bu herifle ilgili dördüncü entry'i giriyorum. Geçenlerde instagram hesabı hacklenmiş ve mesajları ortaya çıkmış. Evli kadınlar, ergen kızlar resmen herife yalvarıyor gel beni sik diye. Ekşideki ve sosyal medyadaki feministler ve götveren meriçlerin aksine ben kadın cinayetlerinde daima kadınların payı olduğunu söylemişimdir. Bir insanın kendine yapacağı kötülüğü en sinsi düşmanı bile yapamaz. Haberlerde kadınların işlediği cinayetlerin sadece 10 saniye gösterildiği bir yana, öldüren taraf erkek olduğu zaman da bunun ismi ''maganda terörü'' değil ''erkek terörü'' oluyor. Oyunu böyle oynayacaksak bunun ismi ''erkek terörü'' değil ''kadın cahilliği'' olmalıdır ve haberlerde ''kadın cahilliği yine can aldı, barzonun, kekonun tekiyle evlenen/flörtleşen kadın yine canından oldu'' şeklinde haber yapılmalıdır. Bu olayın münferit olduğunu sanıyorsanız ya art niyetlisiniz ya da oldukça safsınız. Sizi hemen şöyle alayım:

  (bkz: #42529772)
  (bkz: #42438112)
  (bkz: #42261485)
  (bkz: #42512062)
  (bkz: #42506195)
  (bkz: #42477560)
  (bkz: #42839328)
  (bkz: #43140407)

  Ek olarak:

  (bkz: #42047293)
  (bkz: #42261050)
  (bkz: #44168984)

  Bu herifle ilgili girdiğim daha önceki entryler:
  (bkz: #44192318)
  (bkz: #43912821)
  (bkz: #44200182)

  ''kadın cahilliği egemen topluluğun'' insanlığı ne hale düşürdüğünü gözler önüne seren olaylardan biridir.
  4 ... kazuo kiriyama
 • skifree

  2.
  aşırı eski bir bilgisayar oyunu 99-2000'de falan bunu oynadığımı hayal meyal hatırlıyorum. o zamanlara göre bile eski bir oyundu. tesadüfen bugün görüp ismini öğrendim. çocukluktan kaynaklanan beceriksizlik ve tecrübesizlikle kar canavarından bir türlü kaçamıyordum.
  ... kazuo kiriyama
 • güreşçi vs boksör

  24.
  Pride FC zamanlarından beri mma takip ederim. Hali hazırda ufc de takip etmekteyim. bu iki organizasyonda da sikletlerini domine edenlerin hepsi güreşi ve bjj'si başarılı olan dövüşçülerdi. konu kilit.
  ... kazuo kiriyama
 • kızların ağızlarına sıçan erkeklerden hoşlanmaları

  18.
  (bkz: #42261050)
  ... kazuo kiriyama
 • en iyi pc strateji oyunu

  15.
  bu soruya generals ya da red alert cevabını vermeyen adam strateji oyunundan bir bok anlamıyordur.
  1 ... kazuo kiriyama
 • efe aydal

  442.
  "Siyaha siyah demek ırkçılık mı" başlıklı şu videosunda sik kafalı sjwleri yine hopum hopum hoplatmıştır.

  https://youtu.be/PZwzuuI5T9E
  ... kazuo kiriyama
 • yeni şeyler getiriyorum