• thresh

  39.
  Sözlükte yazan herkes mi z kuşağı mensubu arkadaş. Hep lol herosu ile ilgili entryler girilmiş. Thresh (Gerçek ismi Dennis Fong) dünyanın ilk profesyonel e spor oyuncusudur. 1995'de doom multiplayer şampiyonasında ismini duyurmuş ardından 97 yılında quake şampiyonu 98 yılında ise quake 2 şampiyonu olmuş ve ödül olarak id software ceo'su john carmack'in ferrari 328'ini kazanmıştır. Ardından işim gücüm var sikerim oyununuzu deyip kendini business hayatına vermiştir. tam bir nerd'dür.

  Edit: Eksileyen iki arkadaşın da anasını sikmektedir.
  -4 ... kazuo kiriyama
 • 20 mart 2021 istanbul sözleşmesi nin feshedilmesi

  45.
  Aşırı sevindirici olan olaydır. iş yerinde şu an utanmasam göbek atacağım. Artık kadınlar kocasını boynuzlayıp nafakasını yiyebilmek için sevgilisi ile resmi nikah kıymamazlık yapmayacak. Erkekler kuru iftira uğruna hapse girmeyecek. Bazı geri zekalıların iddia ettiğinin aksine istanbul sözleşmesi bizzat kadın cinayetlerini arttıran en büyük etken olmuştur. Kadın aldatıyor ardından kocasının nafakasını yiyebilmek için sevgilisi ile resmi nikah kıymıyor. Ulan bunu hanginiz yedirebilir? Tecavüz iftirası ile kaç erkeğin hayatı mahvoldu. Nafaka denen olay zaten komple kalkmalı. Sanki 19. yüzyıldayız da sanki kadınların iş sektöründe esamesi okunmuyor da bir de nafaka talep ediyorlar. Sanayi devrimi sonrası erkeklerin yaptığı her işi kadınlar da yapabilir hale geldi. Gerzek feministler ve götünü siktiren pasif meriçlerin kadınlar kendi ayakları üzerinde durabilir deyip de erkeği maddi manevi sömüren istanbul sözleşmesini desteklemeleri ayrı bir komedi. Avrupa birliği bu sözleşmeyi imzalamadı. Yine birçok avrupa ülkesi imzalamasına rağmen yürürlüğe koymadı. Çünkü bu sözleşmenin devasa bir eşitsizliğe yol açtığını onlar da biliyor. Sik kafalı solperenler yüzünden erkeklere potansiyel terörist gözüyle bakılmaya başlandı. Oyunu böyle oynayacaksak alın size kadın terörü tam liste (bkz: #43669032)

  ha bu arada şunu da ekleyeyim akp'li değilim ve ateistim. O yüzden çomar olduğumu söylemeden önce iki kere düşünün.

  Şu iki entryde yazar arkadaşlar durumu güzel özetlemiş: (bkz: #44540651) (bkz: #44541053)

  ingiltere'nin dahi yürürlüğe koymadığı, kabul eden avrupa ülkelerinde dahi kadın cinayetlerinin azalmayıp bizzat arttığı bu sikko sözleşmenin iptaline sevindiğimiz için çomar ilan ediliyoruz. Sosyal medyada, sözlük sitelerinde kız düşüreceğim diye bu sözleşmenin radikal savunuculuğunu yapan östrojen meriçleri görünce beni bir gülme tutuyor.

  Ayrıca bu sözleşmenin iptali tek başına yetmez. 6284'ün de değişmesi gerekiyor.

  Edit: Niye eksiliyorsunuz amına kodum feministleri bu sözleşmenin iptali saçınızı mora boyatıp bar tuvaletlerinde götten vermenizi engellemiyor.
  14 -8 ... kazuo kiriyama
 • iett çalışanını taciz eden genç kız

  21.
  eğer bu şekilde bir erkek bir kadını taciz etseydi. siktimin feministleri ve götünü siktiren pasif meriçler ortalığı ayağa kaldıracak, ekşi'de yer yerinden oynayacak, twitter hashtag manyağı olacaktı. Bir de demezler mi kadınlar eziliyor diye. Külliyen yalan.
  7 -1 ... kazuo kiriyama
 • gençlerin ölümüne kız kavgası

  6.
  3 kişi gariban bir çocuğa dalarken şu vurun vurun diye gaz veren kızı bulsam hiç acımam ağzını burnunu kırarım. Böyle serseri barzolarla takılıp daha sonra o barzolar tarafından kendileri dövülüp/öldürülünce haber bültenlerinde erkek terörü de erkek terörü diye zırlıyorlar. Maganda terörü de demiyorlar bak direkt erkek terörü. komple bir cinsiyet zan altına alınıyor. Bu olaylara yapılacak bir tanım varsa ismi ''erkek terörü'' değil ''kadın cahilliği'' olmalıdır.
  4 ... kazuo kiriyama
 • tiktok ta kızını taciz eden ülkücü baba

  16.
  söz konusu şahıslar roman. ailesindeki kadınları pazarlama işi roman mahallelerinde oldukça yaygın görülen bir durumdur. işin beni şaşırtan yönü insanların bunu bu olay sonrası yeni öğrenmesi. Her zaman söylemişimdir ülkemizin kanayan yaralarından birisi de bu içinde ne döndüğü belli olmayan, kendisini izole etmiş çingen mahalleleridir. Büyük şehirlerde durum daha da fena. insanlar yolda yürüyemiyorlar. Çiçekçisi mi dersin, parfümcüsü mü dersin, cam sileni mi dersin, tinercisi mi dersin, torbacısı mı hırsızı mı dersin, gaspçısı mı dersin hepsi bu mahallelerden çıkıyor. insanların huzurunu bozuyorlar. Devletin kesinlikle pkk, fetö gibi terör örgütleriyle mücadele ettiği gibi bu mahallelerle de mücadele etmesi lazım. gettolaşmaları engellenmeli. Bu tarz olaylar bu mahallelerde yıllardır oluyor ama kimsenin umrunda değil. Bu adamın yaptığı hareketler yaşadığı çevrede o kadar normal karşılanıyor ki eğer adam tutuklanmışsa neden tutuklandığına dair en ufak bir fikri bile yoktur emin olun. Zaten kız da durumdan rahatsız gibi durmuyor hiç.

  Bu konuyla ilgili daha önce yazdığım bir entry. ilk paragrafta yaptığım tanım bu başlıktaki olaya ziyadesiyle uyum sağlıyor. okuyun: (bkz: #43945080)
  2 ... kazuo kiriyama
 • samsun da sokak ortasında kadın döven şahıs

  41.
  her kadına şiddet olayında olduğu gibi yine bir barzo erkek & saf kadın çifti ile karşı karşıya olduğumuz olay. Adamın fotoğraflarda verdiği pozlardan eğitimsiz, işe yaramaz, ağır bir barzo olduğu belli. Yahu ne diye bu adamlarla flört ediyor/evleniyorsunuz? feministlerin iddia ettiğinin aksine bu tarz olaylarda en büyük etken kadınların çoğunda bulunan serseri erkek fetişizmidir. Nerede böyle serseri, eğitimsiz, barzo, takılan adam var bizim kızlar elinde tuzlukla koşuyor. Sonuç olarak ya bu videodakine benzer bir olay yaşanıyor ya da adam çocuk yaparak barzo neslini devam ettiriyor. Kadınlar bu tarz erkekleri seçmese barzo erkeklerin nesli devam etmeyecek zaten. Ayrıca çevredekiler adama fiziksel olarak müdahale etse ve kazara bu barzoyu yaralasalar kadının ''ben kocamı çok seviyorum, sıradan bir tartışmaydı kocama vuranlardan şikayetçiyim'' deyip kadir şeker olayını bize tekrar yaşatma olasılığı da var. bu yüzden insanlar bu tarz olaylara müdahale etmeye çekinir hale geldi. yani demem o ki kadınlar evleneceği/flört edeceği erkeği derinlemesine analiz yaparak seçsinler.

  Çocuğun yanında o kadını döven amına kodumun barzosuna gelecek olursak bu gibi piç kuruları için hapse girmek kafayı dinlemek, ense yapmak demektir. hapisten çıkınca çevresindekilere ''ben şu kadar hapis yattım'' diye hava bile atabilir. Bu yüzden bu tarz piç kuruları günde bir öğün yemekle (ekmek, su) bedavaya günde 18 saat maden ve taş ocaklarında çalıştırılmalıdır. amk kekosu gitsin sinirini oradaki taştan madenden çıkarsın. 5 yıl bu şekilde çalışsın bakalım en ufak bir barzoluk yapabiliyor mu bir daha.

  Edit: Eşini/sevgilisini döven barzolara madende, taş ocağında günde bir öğün ekmek ve suya karşılık zorla çalıştırma cezası verilmesini istemeyen kekolar eksiliyor.
  5 -4 ... kazuo kiriyama
 • emre yücelen

  17.
  müziğin teknik kısmıyla ilgili hiçbir bilgim olmamasına rağmen rastgele bir videosuna denk geldiğimde izlemeden duramadığım vokal ustası. adam bilmediğiniz bir konu olsa bile bir şekilde kendisini dinletmeyi/izletmeyi başarıyor.
  -1 ... kazuo kiriyama
 • meyhanedeyiz biz demet evgar 8 mart reklamı

  14.
  buram buram sjw'lık kokan sik gibi bir reklam. Ayrıca türkiye de dahil dünyanın genelinde şu an kadınlar erkeklere kıyasla çok daha üstün konumda. publara yalnız başına girebilmekten tut 1 gün evli kalsa bile nafaka almaya kadar babası ölünce maaşına konabilmesinden tut çalıştığı işyerinde zor işlerden muaf tutulmasına kadar birçok konumda kadınlar erkeklerden daha üst. götveren sjw meriçlerin ve kıllı feministlerin protesto ettiği kadın cinayetleri ise yine kadınların serseri erkek, badboy fetişizminden ve anasının oğlunu barzo olacak şekilde yetiştirmesinden kaynaklanıyor. türk halkı sözde amerika düşmanı ama nerede amerika menşeili politik doğrucu normlar var hemen bizimkiler de hemen elinde tuzlukla koşuyor.
  1 ... kazuo kiriyama
 • çiğ köfte acılı diye çalışanı yumrukladı

  18.
  Orospunun çocuğu bir müşteriye denk gelen genç bir çiğköfte ustası içeren haber. Türkiye'de yaşıyorsanız kavga etmeyi, dayak atmayı ve gerekirse dayak yemeyi bileceksiniz. Sizi yumruklayan adama videodaki genç gibi ''abi benden olsun, abi acısız başka yapayım'' tarzı süt çocuğu vari konuşursanız Türkiye şartlarında çok dayak yersiniz. siktimin barzosu yasak olmasına rağmen dükkanda yiyor bir de üzerine sarhoş haliyle elemanı dövüyor. Şimdi bu adam ceza almayacak. Ancak çiğköfteci genç tezgahtaki bıçakla kendini savunmaya çalışırken adamın en ufak yerini dahi kanatsa mahkeme söz konusu barzoyu adam yerine koyacak ve genç haybeye hapis yatmış olacaktı. Bu yüzden böyle barzolara mümkün olduğunca bulaşmamaya çalışacaksınız kavga çıkacağı kesin ise mümkün olduğunca siz de dayak atmaya bakacaksınız.
  ... kazuo kiriyama
 • efe aydal

  498.
  feminizm denen laneti eleştirdiği için kendisini ''cinsiyetçi'' olarak yaftalayan ateizm derneği üst düzey üyesinin amerika'da bir kıza tecavüz edip türkiye'ye kaçtığı ve yine türkiyede de sahte bir cast ajansı açıp ağına düşürdüğü kızları zorla alıkoyup tecavüz ettiği ortaya çıktı. Buna rağmen söz konusu dernek üyesi efe aydal'a utanmadan ''cinsiyetçilik kırmızı çizgimizdir'' diyebiliyor. amına kodumun tecavüzcüsüne bak. işte gerici solperenlerin acınası hali. Bir ateist olarak efe aydal'ın feminist, lgbtci, vejetaryen, cihangir solcusu kesminden insanları göt etmesi dincileri göt etmesinden daha çok hoşuma gidiyor. kendisine uzun ömürler diliyorum.
  3 ... kazuo kiriyama
 • quake 1 5

  1.
  Mükemmel ötesi bir quake 1 modu. tam bir gorefest. klasik quake severlerin mutlaka indirip oynamasını tavsiye ediyorum. dün gece saatlerce oynadım. birazdan tekrar gireceğim. oyunda görsel ve dinamiksel olarak birçok yenilik mevcut.

  mod trailer: https://www.youtube.com/w...&ab_channel=Bloodshot

  modun linki: https://www.moddb.com/mods/quake-15
  ... kazuo kiriyama
 • belki sikerim umuduyla centilmenleşen sucu

  25.
  bir erkek, kuryelik yapan bir kadına kapıyı dal taşak açsa ve bunun videosu internete düşse ekşi'de, twitter'da yer yerinden oynar, adamın hayatı biterdi. bir de diyorlar ki karılar çok eziliyor bu ülkede, hasiktirin lan oradan! yine geçen tesadüfen bir tiktok videosuna denk geldim videoda genç kızın teki 2-3 yaşındaki erkek yeğenine elbisenin üzerinden göğüslerini elletiyor. Teknik olarak çocuğa taciz sayılması gerek videonun ancak kimsenin umurunda olmuyor nasıl olsa taciz eden kişi erkek değil... genç adamın biri gidip de 2-3 yaşındaki kız yeğenine orasını burasını elletseydi adamı sikinden tavana asarlardı. feminist propagandalar sağolsun(!) kadın olduğun zaman otomatik olarak bazı suçlamalardan muaf oluyorsun. Eğer oyun bu şekilde oynanacaksa erkeklerin aldatması da aldatmadan sayılmayacak, erkektir aldatır denilecek, kadın aldattığı zaman ise erkeğe nafaka ödemek zorunda kalacak. dinlerin kitaplarını açıp baktığınızda neredeyse hepsinde kadınların baskılanmasına yönelik ayetler olduğunu görürsünüz. sebebini anlayın işte.
  5 ... kazuo kiriyama
 • müge anlı ile tatlı sert

  263.
  Bugünkü bölümünde klasik bir alfa siker beta öder muhabbetinin işlendiği program. 50 yaşındaki kadın gayet efendi, iyi huylu kocasını durduk yere terk edip ağır sabıkası olan adamın biriyle sevgili oluyor ve huzuru onda buldum diyor. ulan 50 yaşındaki karılarda bile serserilere cinsel çekim duyma huyu var. kocasını çoluğuyla çocuğuyla bırakıp gitmiş. şimdi biz badboy'lar tarafından öldürülen kadınlara niye üzülelim aq? kadın cinayetlerinin alayı aynı terane. yapacak bir şey yok su testisi su yolunda kırılır. hiç üzülmüyorum böylelerine. bu kadının da sonu yarın bir gün aynı olur.
  2 -1 ... kazuo kiriyama
 • efe aydal

  497.
  sevan nişanyan denen türk düşmanı zatı kanalına çıkartan solperen ateizm derneğini eleştirdiği podcastinde ateizm derneğine adeta bilezik gibi geçiren adam. ateizm derneğiyle yaptığı canlı yayını da izledim. ancak pek beğenmedim. ferial midir facial midir kadın sürekli araya girip efe aydal'ın sözünü kesiyordu. resmen nasıl yapsam da efe aydal'ı kızdırsam diye hazırlanıp yayına gelmiş. ancak efe aydal bu tuzağa düşmeyerek, gereksiz polemiğe girmeyerek soracağı soruları sordu ve karşılığında pek de tatmin etmeyen açıklamaları dinledi. açıklamalarla ilgili pek yorum yapmamasının nedeninin de takdiri seyirciye bırakma isteği olduğunu düşünüyorum.

  Ayrıca cihangir solcusu diye tabir edilen kesim sürekli efe aydal'ı feminizmin yanlışlıklarına değindiği için eleştiriyor, hakkında ekşi sözlüğe saçma sapan entryler giriyor. evli olmasına rağmen incel diyen falan var. bak dostum kendimden biliyorum, ergenlik yıllarında karşı cinsin sana olan muamelesi insanda büyük travmalar yaratır. adam romanyalı hatunla evli olmasına rağmen bu travmasını atlatamamış ve unutamamış. unutamamak da haklı da. efe aydal'ın bilinçaltında kızların sadece nerd tayfaya çekim duyduğu bir ütopya yer aldığından adım gibi eminim. podcastlerinde konuyu sürekli kadınların yanlış erkeklere çekim duymasına bağlama nedeni de bu yüzden.
  5 -1 ... kazuo kiriyama
 • kia

  40.
  6 ocak itibariyle yeni logosu ve sloganı açıklanmıştır. Yeni logosu efsane olmakla birlikte otomotiv sektörüne giriş yapmaya karar veren apple firması da bu konuda kia ile ortaklık anlaşması imzaladıklarını duyurmuştur.
  ... kazuo kiriyama
 • sünnet olmanın yasaklanması

  23.
  kesinlikle ben de yasaklanmasını savunuyorum. Sünnet, cinsel zevki neredeyse yarı yarıya düşürüyor. Bizdeki penis başı, kadınlardaki klitorisin büyümüş eril halidir ve cinsel zevki arttırıcı birçok sinir hücresi içerir. sünnet olmuş erkekler olarak kim bilir şu anda nasıl bir zevkten mahrumuz. sünnet sağlığa yararlıymış da bilmem ne. yalanları kes. ulan sünnet olmadığı için kim öldü? kim kanser oldu şimdiye kadar amk? e hayvanlar da sünnetsiz zaten hangi hayvan sünnetsiz penise sahip olduğu için doğada dezavantajlı? Sünnet olayı antik dinlerden miras bir gelenektir ve çağımızda halen daha sünnet olmayı savunanlar gitsin kolunu falan da kestirsin sinek ısırmasın diye. gitsin kangren olma ihtimali var diye ayaklarını kestirsin.
  5 -1 ... kazuo kiriyama
 • 20 fransız itfaiyecinin 13 yaşındaki kıza tecavüzü

  14.
  o 20 itfaiyecinin en az 15'i ortadoğu göçmeni değilse ben de bir şey bilmiyorum.
  -1 ... kazuo kiriyama
 • amerika da 11 kurşun ile ancak ölen saldırgan

  9.
  bazı arkadaşların ''neden direkt öldürmeye sıkıyor, koluna bacağına sıksaydı, bu düpedüz cinayettir'' dediğini görüyorum. amerika'da bizde olduğu gibi silahlı, bıçaklı, sopalı birine karşı önce 3 kez uyarı ardından bacağa, kola ateş etme ardından vücudun üst bölgesine ateş etme en son kafaya ateş etme kuralı yoktur. polisin söylediğini yapmamak bile öldürülme sebebidir. yani bu polis muhtemelen ifadesi alındıktan sonra aynı şekilde görevine devam edecektir. internette buna benzer birçok video var. şüpheli, polisin dediğini yapmazsa önce bir güzel taserlanır direnmeye devam ederse de kadın/erkek/genç/yaşlı demeden şarjör direkt üzerine boşaltılır. amerika suça eğilimli olanlara faturayı çok güzel kesiyor. hatta bizim cezaevleri bile oradaki toplama kamplarından hallice olan cezaevlerinin yanında 5 yıldızlı otel kalır.
  2 ... kazuo kiriyama
 • amerika da 11 kurşun ile ancak ölen saldırgan

  1.
  madde etkisi altında olan ve sopayla polise saldıran adam polisin ateş etmesiyle ancak 11. mermide yere düşüp ölüyor. ulan ben resident evil oynarken zombiler 6-7 mermide ancak ölüyor diye şikayet ederdim bu redneck dayı onlardan da beter. ayrıca videoyu çeken zenci de polisi adamı vurması için tahrik ediyor ve adam ölürken zevkten dört köşe oluyor. işte polis tarafından vurulunca bizim ekşici salakların bile ağlayıp zırladığı ''nigar''ların bir beyazın ölümü durumundaki tepkisi. amerika hakkatten en boktan zamanını yaşıyor. ölen kişi trans veya zenci olsaydı tüm dünya ayağa kalkmıştı. Bununla birlikte videodaki 3 kişinin de birbirinden aptal olduğunu düşünüyorum. kafayı çekip polise sopayla saldıran bir gerizekalı, götü göbeği büyütüp bir polisten beklenmeyecek saçmalıkta hareketler yaparak burnunun ucundaki hedefi zar zor tutturan angut bir memur(ateş etmekte %100 haklı olduğunu düşünüyorum), arabanın içinde olayı izleyip zevkten dört köşe olan bir orangutan.

  video linki: https://www.aykiri.com.tr...sunla-boyle-oldurdu/9307/

  bu arada polis ateş ettikçe adamın gıdıklanır gibi tepki vermesi aşırı ilginç. madde etkisiyle birlikte giysisinin içerisinde kevlar olabileceğini düşünüyorum.
  7 -3 ... kazuo kiriyama
 • polise cinsel taciz iftirası atan hayat kadını

  1.
  Fuhuş yapmasını engelledikleri için iki polise cinsel taciz iftirası atıp hapse girmelerine ardından polislerden birinin üzüntüden verem olmasına sebep olan hayat kadınıdır. mağdur kadın olunca olayı günlerce gündemden düşürmeyip, ''maganda terörü'' tabirini kullanmak yerine ''erkek terörü'' tabirini kullanarak erkek düşmanlığı yapan ana akım haber kanallarında göremeyeceğiniz olaydır aynı zamanda. polislerden biri üzüntüden verem olunca fahişenin vicdanı sızlamaya lütfetmiş ki şikayetini geri çekmiş.

  haber linki: https://www.haberler.com/...ri-cekti-13907200-haberi/

  işte feminist propagandaların ve kadının beyanı esastır kuralının acı sonucu. son zamanlarda oldukça artış gösteren ''kadın terörüne'' yeni bir örnek. halen daha Bunlar münferit olaylardır, kadının beyanı esas olmalı diyen arkadaşlara son zamanlarda meydana gelen buna benzer kadın terörü örneklerinin derlemesini veriyorum: (bkz: #43669032)
  4 -1 ... kazuo kiriyama
 • yeni şeyler getiriyorum