• kadın olmanın zorlukları

  222.
  Kadın olmanın zorluğu morluğu yoktur. bilakis birçok avantajı vardır ama buna rağmen gelip de kadın olmak şöyle zordur böyle zordur diye maval okuyan salakları görünce sinirlerim tepeme çıkıyor. işiniz gücünüz mağdur edebiyatı. Özellikle güzel bir kadın olduğunuz zaman bu videoda olduğu gibi beleşe yemek yiyip beleşe konaklayabiliyorsunuz: https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=TravelComic+

  kadının yerinde sen olsan, ben olsam esnaftan dayak yerdik.
  1 -2 ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygun

  31.
  https://galeri.uludagsozl...3%BCmitcan-uygun-2104815/

  Pkklı feministler ve yumuşak meriçler bu fotoğraf karşısında nasıl bir yorum yapacak çok merak ediyorum. Buraya 128.572 kere kızların bu tarz erkeklerle bilerek, isteyerek, kasten flört ettiğini/evlendiğini yazdım ve her seferinde de eksi yağmuruna tutuldum. Hadi şimdi siktirin gidin bu kız da ölünce tüm erkeklere karşı sosyal medyada lobicilik yapın, erkek terörü deyin. Amına kodumun enayileri sizi. Körle yatan şaşı kalkar. Kadın cinayetlerinin %90'nının sorumlusu yine kadınlardır. Ben erkek halimle ümitcan gibi bir kekonun 100 metre yakınından geçmeyi gururuma yediremem ama kadınlar gidip bu herifin altına yatıyor ardından biz doğal seçilim deyince de kızıyorsunuz.

  bu keko hakkında daha önce girdiğim entryler: (bkz: #43912821) (bkz: #44192318)
  2 ... kazuo kiriyama
 • cyberpunk 2077

  75.
  oyunla ilgili incelemelere göz gezdirdim. bu göt veren sjw tayfasının yatacak yeri yok. Karının biri oyuna düşük puan vermiş. Neden? oyunda yeteri kadar trans birey yokmuş. Hay ben sizin ananızı sikeyim. oyunda yeteri kadar trans birey olup olmaması oyun derecelendirmelerinde kriter haline gelmiş de haberimiz yok. sjw tayfası oyunu bokluyorsa hiç değilse ''hikaye anlamında'' bizi güzel bir oyun bekliyor demektir.

  edit: kötümser olmayayım diyorum ancak oynadıktan sonra muhtemelen şu entry'de yazılanların aynısını düşüneceğim: (bkz: #44204302)
  5 ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygun

  29.
  ekşi sözlükte bir yazar bu herifin bugün tiktok'dan canlı yayın yaptığını ve canlı yayın boyunca birçok kadının bu herife hayranlığını dile getirip hediye yağmuruna tuttuğunu açıkladı:

  https://eksisozluk.com/um...dinlar--6756960?a=popular

  Bu tarz herifler tarafından öldürülen kadınların bu heriflerle bilerek ve isteyerek evlendiklerini/flört ettiklerini defalarca yazdık. bunu daha önce şu entrymde belirtmiştim: (bkz: #43912821) hayır bi de bu tarz amınoğulları sevgililerini öldürdükten sonra haberlerde serseri veya maganda terörü tabiri kullanmak yerine gidip de erkek terörü tabirini kullanıyorlar ya ona da ayrı deli oluyorum. Sik kafalı feministler ve pasif meriçler sosyal medyada tüm erkeklere karşı lobicilik yapacağına gitsin burada bu herife methiyeler düzen, hediyeler gönderen kaşarlara karşı lobicilik yapsın. Ama yapmazlar malum kendilerinin de o kaşarlardan farkı yok çünkü.
  2 -1 ... kazuo kiriyama
 • battlebots

  7.
  2020 sezonu covid salgınından dolayı geç de olsa yayınlanmaya başladı. Ancak geçen sezonun top klass isimlerinden deathroll, minotaur, biteforce malum salgından kaynaklı sebeplerle bu sezon yer almıyor. Geçen sezonlar kadar zevkli geçecek olmasa da birçok yeni robot da mevcut. Özellikle ingiliz beta'nın geri dönüşüne sevindim. Hele hele chomp'u yeniden öyle bir dizayn etmişler ki m1 abrams'dan farksız olmuş anasını satayım. Dün ilk maç yayınlandı ve favori robotum tombstone endgame'e yenildi. hem de ezici bir şekilde ve oldukça kısa sürede. yılların tombstone'unu bu şekilde görmek üzdü. önümüzdeki maçlara bakacağız artık.
  ... kazuo kiriyama
 • 15 yıl önce internetin daha güzel olması

  8.
  sosyal medyanın yaygın olmadığı, sanal sosyalleşmenin forum siteleri üzerinden yürüdüğü, abartılı gösteriş rekabetinin olmadığı 2000'li yıllarda internet çok daha güzeldi. katılıyorum.
  1 ... kazuo kiriyama
 • ellen page

  54.
  cinsiyetini değiştirmiş amına kodumun lezbiyeni. şimdi siktirsin gitsin en iyi kadın oyunculukla ilgili ödüllerini geri versin. oyun mu ulan bu önüne gelen dönüyor amına koyayım. zaten çirkindi iyice çirkin olmuş.

  edit: orospu evladı sjw'ler eksiliyor.
  1 -5 ... kazuo kiriyama
 • bebeğini boğarak öldüren cani anne

  7.
  (bkz: kadın terörü)
  ... kazuo kiriyama
 • cyberpunk 2077

  59.
  yapımcıların özellikle synthwave müzik kullanmaktan kaçındıklarını açıkladığı oyun. Affedersiniz ama özellikle amınıza koyayım. ulan o ambiyansı, o atmosferi synthwave türünden başka hangi tür müzikler yansıtabilir? Oyunda siktiriboktan rap müzikler dinleyecekmişiz haberiniz olsun.
  2 ... kazuo kiriyama
 • kadir şeker in kurtardığı kadın eroinle yakalandı

  8.
  Sesli güldüğüm olaydır. Kadın aptal oluşunun ve serseri biriyle flört etmenin cezasını çekecekken kadir şeker denen enayi doğal seçilime müdahale ederek cezasını ağır bir şekilde çekmişti. siz de umarım artık bu tarz kadınlar için sosyal medya üzerinde lobicilik yapmaya devam etmezsiniz.
  4 -1 ... kazuo kiriyama
 • evrim ağacı

  86.
  Facebook'da ''evrim ağacı bilgi paylaşım platformu'' (ismi tam olarak aklımda değil yanlış olabilir) diye bir grup var. Grup yöneticilerinin orijinal evrim ağacı kurucuları ile alakası var mı bilmiyorum ancak grup resmen sol gerici dolu. eşcinselliğin hastalık olup olmadığı tartışılıyordu. grupta çoğunluğu oluşturan sol gericiler eşcinselliğin hastalık olmadığını, dünya sağlık örgütünün eşcinselliği şu anda hatırlamadığım bir tarihte hastalık olmaktan çıkardığını falan söylüyorlardı. Ben ise dünya sağlık örgütünün politik doğrucuların baskısına dayanamadığından dolayı eşcinselliği hastalık olmaktan çıkardıklarını, eşcinselliğin de zamanında oldukça aykırı ve anormal karşılandığını, dünya sağlık örgütü yarın bir gün günümüzde oldukça aykırı ve anormal olan pedofililik ve ensesti de hastalık olmaktan çıkardığında siz bu kavramları da hastalık olarak görmeyecek misiniz dediğimde yorumlarda linç yedim ve moderatörler beni gruptan attılar. Bu sol gericiler bu tarz sapkınlıkları senin sapıklığın, benim sapıklığım olarak ayırıp eşcinselliğe olumlu bir muamele çekiyorlar. Eğer facebook'daki söz konusu grubun orijinal evrim ağacı kurucuları ile alakası varsa gruba bir çeki düzen versinler, eğer alakaları yoksa orijinal evrim ağacı kurucuları bu grubu şikayet edip ismini kaldırtsınlar. olaya bak anasını satayım Adamlar utanmasa heteroları hasta, anormal ilan edecekler.
  1 ... kazuo kiriyama
 • the queen s gambit

  24.
  Sik gibi bir dizi. Daha izlemeden yorumum bu yönde oldu. çünkü niye? Daha fragmanını açıp baktığınız ilk saniyede ''erkekler sana bir şeyler öğrettiğini sanacak'' gibi niyetini belli eden bir cümle duyuyorsunuz. Fragmanda tam tersi bir cümle kullanılsa politik doğrucu amerikalılar senaristin evini ateşe verirlerdi. Hay sikeyim sizin siyasal feministliğinizi de politik doğruculuğunuzu da. Satranç temalı bu dizinin daha fragmanının ilk saniyesinde erkeklere laf sokuluyor ancak gerçek hayata baktığımızda satranç turnuvaları kadın-erkek olarak ayrılıyor. Sebebi ise kadın beyninin erkek beyni kadar analitik düşünce becerisine sahip olamaması. Dizinin ne kadar yalan dolan olduğunu buradan alayın.
  2 -3 ... kazuo kiriyama
 • skoda scala

  3.
  vw grubunun maliyet politikasıyla müşterilerini yolmayı çok iyi bildiğinin ispatı olan araç. b sınıfı platforma sahip aracı orasından burasından çekiştirerek c sınıfı diye satıyorlar. Bu devirde halen daha torsiyon çubuğu kullanması saymıyorum bile. Otobanda virajları 70le falan dönersiniz artık

  ha bir de (bkz: affedersin dsg)

  Alınmaması gereken araçlar listesinin alman üyesi.
  2 -1 ... kazuo kiriyama
 • monalisanin ifadesiz yuzu

  63.
  (bkz: #44069597) abazanlıktan ne yapacağını şaşırıp eşcinsel sapıklığı desteklemesiyle güldürmüş yazar. umarım 30 yaş üstü menapozdan bi tarafları yanan bir nine veya 18 yaş altı sivilceli bir ergen değildir. yazsın.
  ... kazuo kiriyama
 • kadın yolcuyu taciz eden minibüs şoförü

  8.
  ceza olarak siki kesilip götüne tıkıştırılması gereken orospu çocuğu minibüs şoförü. Ulan düşünsenize evlisiniz ve belki de canınızdan çok sevdiğiniz eşinize, çocuklarınızın annesine at hırsızı tipli bir dolmuş şoförü böyle bir tacizde bulunuyor. Şikayet etsen de karakolda bi çay içirilip salıveriliyor. Şimdi gel de bu adamı palayla doğrama! Bu gibi taciz olaylarının cezası kesinlikle hapisle birlikte şehrin en işlek meydanında herkesin ortasında çırılçıplak soyulup falakaya yatırmak da olmalıdır. Hapse sokmadan önce yatıracaksın falakaya, sonra tacizden dolayı cezası kaç yılsa hapis yatıracaksın, hapisten çıktığı gün de yaptığı orospu çocukluğunu unutmaması adına tekrar falakaya yatıracaksın. ismini cismini her şeyini ifşa edeceksin ve bu götvereni kamu hizmeti, hastane v.b. şeylerden de mahrum bırakacaksın. Al sana ceza. Ortadoğu insanını avrupa kanunları ile yönetirsen bu gibi olaylar daha çoook yaşanır.
  2 ... kazuo kiriyama
 • rad suresi 4 ayet

  22.
  ''eğer, kur'ân ile dağlar yürütülmüş veya yeryüzü parçalanmış yahut ölüler konuşturulmuş olsaydı, kâfirler yine inanmazlardı.''

  Cümlede ''allah kuran ile dağları da yürütse yer yeryüzünü de parçalasa (yani insanların gözünü korkutacak extrem eylemler de yapsa) kafirler yine inanmazlar'' diyor. Ama adam bundan yer kabuğunun yapısı gereği kıtaların sabit olmadığına ve hareket ettiklerine gönderme yapıldığı sonucunu çıkartıyor. Subhanallah kardeş ibretlik paylaşım! Bazı ayetlerde de lut kavminin üzerine korkunç, ölümcül, gürültülü bir azap gönderilerek helak edildikleri yazıyor. Bu da abd'nin hiroşimaya attığı atom bombasına gönderme olsa gerek! Sonuç da atom bombası da korkunç, ölümcül ve gürültülü.

  taoizm, şintoizm ve diğer semavi olmayan asya dinlerinde sizin mucize diye addettiğiniz şeylerin 10 katı gerçekçi şeyler söyleniyor o zaman hadi gidin şintoist falan olun.

  Başlığı açan arkadaşa şu linki bırakıyorum. umarım kendisini kandırmayı ve birbirinden alakasız olayları bağdaştırıp demogoji yapmayı bırakır.

  21:00'dan itibaren https://www.youtube.com/w...8&ab_channel=EfeAydal+

  5:55'den itibaren: https://www.youtube.com/w...Q&ab_channel=EfeAydal+

  sizin demogoji ve laf salatası yaparak bi taraflarınızdan uydurduğunuz asılsız argümanların hepsine seneler önce cevap verildi zaten. Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze sunmaktan vazgeçin taslamancılar. Bu da asılsız argümanlarınızı toplu cevap: https://ateistcanavar.fil...2/11/mucize-yalanlari.pdf

  yıl olacak 2021, kimlere neyi anlatmaya çalışıyoruz...

  edit: ilgili arkadaş bana cevap olarak ''taoizm şintoizm ve semavi olmayan asya dinlerinde kuranda olanın 5 katı bilimsel şey varmış. say ulan göster.'' demiş. Verdiğim linklerin ilgili kısımlarından zaten bu dediklerim söyleniyor. Adama link veriyoruz linke bile bakmadan cevap veriyor. Anladık arkadaşım senin amacın araştırmak falan değil. Buraya yazma amacın yanlış olmasından korktuğun inançlarına karşı kendi kendini telkin edip bastırılmış düşüncelerini yatıştırmak. Başka bir şey değil.
  1 -2 ... kazuo kiriyama
 • dünya erkekler günü

  75.
  (bkz: #44131390)
  ... kazuo kiriyama
 • 19 kasım

  6.
  Dünya erkekler günüdür. Erkeklerin bilim, sanat, mimari, askeri ve diğer birçok konuda dünyaya katkısı çok daha fazla olmasına rağmen kadınlar gününün 10'da 1'i kadar dikkat çekmez.
  2 ... kazuo kiriyama
 • efe aydal ın efsane tweeti

  15.
  pembe götlü cihangir solcularına bilezik gibi geçirdiği tweettir. Adam sağcı, solcu dinlemeden neyin ne olduğunu dürüstçe söylüyor. ateist dediğin böyle dürüst olur.
  3 -1 ... kazuo kiriyama
 • honda civic

  254.
  yeni tanıtılan 2021 modelinin iç kısmının eski dodge modellerine benzediği araç. Dış tasarım sadeleştirilip hafiften kaslandırılmış. gamer pc kasasını andıran bir önceki kasasına kıyasla dahi ağırbaşlı bir model olmuş. Ancak rahatsız edici bir şekilde bir çok farklı araçtan esintiler taşıyor. Ön taraftan baktığınızda far muhafaza tasarımı fiat egeayı andırırken muhafaza içerisindeki led tasarım ise skoda ve seat modellerini anımsatıyor. Ön tarafa bütün olarak baktığınızda yine bir 3 serisi ve yeni peugeot esintileri de görüyorsunuz. Arka taraf ise bildiğin audi ve kia cerato karışımı bir şey. yan tarafta tavandan c sütununa doğru kalınlaşan krom çerçeve ise bildiğin lexus.

  güzel bir araç olmuş ancak tasarımında rahatsız edici bir şeyler var. Yine de alınacak bi araba. Hondalar uzun ömürlü, sorunsuz motorları ile bilinir alman araçları gibi kronik motor ve elektronik sorunlarla başınız ağrıtmaz.

  buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/w...n_k0&feature=youtu.be+
  ... kazuo kiriyama
 • yeni şeyler getiriyorum