• efe aydal

  479.
  Şu linkteki son podcastinde feministlere kazığı sokup sokup çıkartarak içimin yağlarını eritmiş olan şahıs.

  https://youtu.be/UKRetItnyY0

  Edit: ikinci kazığı sokmuştur, https://youtu.be/qYwyHTpwWBw
  1 ... kazuo kiriyama
 • 4 ocak 2021 boğaziçi üniversitesi rektör eylemi

  10.
  rektör mektör işinden bağımsız olarak söylüyorum, bir protestoda lgbt bayrağı açılıyorsa o protesto haksızdır. bu kadar. ateistim ancak bu feministlere, veganlara ve lgbtcilere gıcık olduğum kadar şeriatçılara gıcık olmuyorum.
  4 -3 ... kazuo kiriyama
 • ekşi ile uludağ arasındaki en büyük fark

  13.
  bereket ki uludağ sözlük, ekşi kadar vatan haini sjw, meriç ve feminist barındırmıyor.
  5 ... kazuo kiriyama
 • kızma kazan

  26.
  youtube'da keşfettiğim bağımlılık yapan komedi programı. bazı bölümleri kurgu olsa da aralarında kurgu olmayanlar da mevcut. kurgu olanlarda zaten ajanslardan oyuncu çağırıyorlar hatta bazı bölümlerde çağırılan kişi oyuncu olsa bile yine de durumdan haberi olmayan bir şakazede olabiliyor. meşhur para atmaca bölümündeki hasan pek cast ajansından oyuncu olmasına rağmen durumdan habersiz şakalanan biriydi. Ayrıca, linkini vereceğim halay gücü yarışmasının 2. bölümünde ise şakazede cast ajansından olmayan sıradan biri. eğer kurguysa gitsinler bu adama oscar falan versinler: https://www.youtube.com/w...W4&ab_channel=DCCFILM+

  bununla birlikte modified, para atmaca karpuzcu ve para atmaca kaleci bölümlerini de tavsiye ediyorum.
  ... kazuo kiriyama
 • kızların sevgilisi varken erkeklerle mesajlaşması

  48.
  sevgilisi askerdeyken tinder'da takılan bir kız tanımıştım.
  ... kazuo kiriyama
 • bu ülkede bugün bir kadın yakılarak öldürüldü

  44.
  Katilin ilk ifadesi basına sızdı. Adam inşaatlarda amelelik yapan avam kesim biriymiş. Koskoca okumuş, mürekkep yalamış kadının sevgili olduğu kişiye bak. Bugün başlığa şu entry'i (bkz: #44266211) girmiştim ve noktası virgülüne kadar haklı çıktım. Kusura bakmayın. Ayrıca devlet bu siktimin keko amelesine hapis cezası değil ömür boyu sadece ekmek ve su karşılığında günde 18 saat madenlerde çalışma cezası vermelidir.

  Ayrıca tekrardan söyleyeyim, daha geçen gün ümitcan denen dallamanın hacklenen instagram hesabından gördük kadınların eş seçme kriterlerindeki çarpıklığı. birçok kadın ümitcan denen kekonun altına yatmak için sıraya girmişken bizim sözlükteki feministler ve meriçler algı kasmak için ''maganda terörü'' yerine ''erkek terörü'' tabirini kullanıyor. burdan anlayın durumun vahametini.
  -1 ... kazuo kiriyama
 • bu ülkede bugün bir kadın yakılarak öldürüldü

  21.
  Günümüz ilişkilerinde seçici taraf büyük ölçüde kadınlar dolayısıyla bu konuyla ilgili sorulacak ilk soru kadınlar neden kendilerini katledecek psikopatlıkta olan erkeklerle olma arzularını bir türlü bastıramıyorlar? neden bu tarz yanlış erkeklere cinsel olarak çekilim duyuyorlar? Liseli kızlar ''gelecekteki kocası, çocuklarının babası'' olarak neden tüm dersleri iyi olan sınıf arkadaşını değil de sürekli hır çıkaran kabadayı tipleri görüyor? Neden yaşını başını almış kadınlar doktora yapmış erkeklerle değil de koğuş ağası tiplerle evleniyor? Ben neden ölmüyorum arkadaşım? Benim etrafımdaki arkadaşlarım niye böyle ölmüyor? Çünkü biz erkek halimizle bile kimle arkadaşlık yapıp kimle arkadaşlık yapmayacağımızı, kimlerden uzak durup, kimlerle samimi olacağımızı biliyorsak kadınlar da bu şekilde aklını kullanarak sevgili edinecek ve evlenecek. Varoşları ve serserileri değil kalifiye ve beyefendi erkekleri seçecek. Bu tarz olaylardan sonra sevgililerini, eşlerini öldüren erkeklerin fotoğraflarına baktığımda 10 saniye sonra bıçaklanacağımı hissediyorken kadınlar neden bunu anlayamıyor? Körle yatan şaşı kalkar arkadaş. kimse kusura bakmasın.

  edit: okuduğunu anlamayan lümpen bir meriç/feminist saniyesinde aşağıya damlamış hiç şaşırmadım. böyle ahmakça bir entry'e cevap vermek için parmaklarımı kımıldatmaya değmez normalde ancak insan bazen de susamıyor napalım...

  diyorsun ki ''hanginizin yaptığı hatanın sonucu ölüm oldu''. bu ne kadar salakça bir soru arkadaşım? sorunun kendisi paradoks zaten. Yani sınıfta yoklama yapan öğretmenin bugün gelmeyenler parmak kaldırsın demesi gibi bir şey. Cevap verme gereği bile duymuyorum.

  diyorsun ki ''tüm öldürülen kadınlara öncesinde erkek arkadaşlarına dair bir cv, suç dosyası falan veriliyor uyarılıyorlar ya. kesinlikle sonradan delirmiş olamaz erkek, ya da kadın hatasını fark edip ayrılmış olamaz''.

  Sana şu kadarını söyleyeyim, yaptığım meslek gereği birçok farklı klasmandan insanla muhatap olmak durumundayım. Ofisime gelen adamın ne mal olduğunu diksiyonundan, beden dilinden ve hatta kapıyı açış şeklinden dahi aşağı yukarı 120 saniyede anlıyorum. Bunu geçtim, ilkokul yıllarımda dahi kiminle arkadaş olup kiminle arkadaş olmamam gerektiğini anlayabiliyordum. Ulan sevgilisini öldürenlerin hepsi mi sabıkalı veya keko olur? Karısını öldüren erkeklerin yüzde kaçı kalifiye meslek sahibi? yüzde kaçı önceden sabıkalı? Bir karşılaştır bakalım.

  ''baştan seçmemeliydi. 3 iqlu erkeklerimiz gene harika fikirler belirtti. benim hemcinsim niye özgüvensiz adi bir katil diye sorgulamak yerine yine ölmüş kadının sevgili seçimini sorguluyoruz''. demişsin.

  en az 1. soru kadar salakça ve saçma beyan. benim hemcinsim neden özgüvensiz bir katil diye sorgulama yapmak bu cinayetleri azaltmaz ancak kadınlar belirttiğim çerçeveler hususunda eş/sevgili seçiminde bilinçli olurlarsa sevgili/koca cinayetlerinde büyük bir azalış görülür. Ama senin meriç/feminist beynin sorunları çözüm odaklı değil de sözlükteki kadınlara/feminizm ideolojisine yaranma odaklı çalıştığından bu şekilde fikir beyan etmen biraz zor.

  son olarak: daha geçen gün ümitcan denen dallamanın hacklenen instagram hesabından gördük kadınların eş seçme kriterlerindeki çarpıklığı. Birçok kadın ümitcan denen kekonun altına yatmak için sıraya girmişken bizim sözlükteki feministler ve meriçler algı kasmak için ''maganda terörü'' yerine ''erkek terörü'' tabirini kullanıyor. Burdan anlayın durumun vahametini.

  Edit 2: "Yine gelmiş kadınları suçlayanlar yeaaa" diye düşünen geri zekalılar. bu tarz alt insanların işlediği cinayetlerde neden "maganda terörü" yerine "erkek terörü" tabiri kullanılarak tüm erkek cinsi zan altında bırakılıyor önce onun hesabını verin!

  Edit 3: Öldüren kişinin ilk ifadesi basına sızmış. Adam inşaatlarda amelelik yapan avam kesim birisiymiş. Koskoca, okumuş etmiş kadının sevgili olduğu kişiye bak. Kusura bakmayın yine haklı çıktım. Kaynak: https://t24.com.tr/haber/...adesi-ortaya-cikti,923552
  6 -2 ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygunun instagram mesajlarının ifşa olması

  30.
  konuyla ilgili feministlerin ve beta meriçlerin okuması gereken entry'i şöyle bırakıyorum:

  (bkz: #44260336)
  ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygun un seviyesiz konuşmalarının ifşası

  4.
  feministlerin ve beta meriçlerin okuması gereken entry'i şöyle bırakıyorum: (bkz: #44260336)
  1 ... kazuo kiriyama
 • ümitcan uygun

  46.
  bu herifle ilgili dördüncü entry'i giriyorum. Geçenlerde instagram hesabı hacklenmiş ve mesajları ortaya çıkmış. Evli kadınlar, ergen kızlar resmen herife yalvarıyor gel beni sik diye. Ekşideki ve sosyal medyadaki feministler ve götveren meriçlerin aksine ben kadın cinayetlerinde daima kadınların payı olduğunu söylemişimdir. Bir insanın kendine yapacağı kötülüğü en sinsi düşmanı bile yapamaz. Haberlerde kadınların işlediği cinayetlerin sadece 10 saniye gösterildiği bir yana, öldüren taraf erkek olduğu zaman da bunun ismi ''maganda terörü'' değil ''erkek terörü'' oluyor. Oyunu böyle oynayacaksak bunun ismi ''erkek terörü'' değil ''kadın cahilliği'' olmalıdır ve haberlerde ''kadın cahilliği yine can aldı, barzonun, kekonun tekiyle evlenen/flörtleşen kadın yine canından oldu'' şeklinde haber yapılmalıdır. Bu olayın münferit olduğunu sanıyorsanız ya art niyetlisiniz ya da oldukça safsınız. Sizi hemen şöyle alayım:

  (bkz: #42529772)
  (bkz: #42438112)
  (bkz: #42261485)
  (bkz: #42512062)
  (bkz: #42506195)
  (bkz: #42477560)
  (bkz: #42839328)
  (bkz: #43140407)

  Ek olarak:

  (bkz: #42047293)
  (bkz: #42261050)
  (bkz: #44168984)

  Bu herifle ilgili girdiğim daha önceki entryler:
  (bkz: #44192318)
  (bkz: #43912821)
  (bkz: #44200182)

  ''kadın cahilliği egemen topluluğun'' insanlığı ne hale düşürdüğünü gözler önüne seren olaylardan biridir.
  3 ... kazuo kiriyama
 • skifree

  2.
  aşırı eski bir bilgisayar oyunu 99-2000'de falan bunu oynadığımı hayal meyal hatırlıyorum. o zamanlara göre bile eski bir oyundu. tesadüfen bugün görüp ismini öğrendim. çocukluktan kaynaklanan beceriksizlik ve tecrübesizlikle kar canavarından bir türlü kaçamıyordum.
  ... kazuo kiriyama
 • güreşçi vs boksör

  27.
  Pride FC zamanlarından beri mma takip ederim. Hali hazırda ufc de takip etmekteyim. bu iki organizasyonda da sikletlerini domine edenlerin hepsi güreşi ve bjj'si başarılı olan dövüşçülerdi. konu kilit.
  ... kazuo kiriyama
 • kızların ağızlarına sıçan erkeklerden hoşlanmaları

  20.
  (bkz: #42261050)
  ... kazuo kiriyama
 • en iyi pc strateji oyunu

  16.
  bu soruya generals ya da red alert cevabını vermeyen adam strateji oyunundan bir bok anlamıyordur.
  1 ... kazuo kiriyama
 • efe aydal

  463.
  "Siyaha siyah demek ırkçılık mı" başlıklı şu videosunda sik kafalı sjwleri yine hopum hopum hoplatmıştır.

  https://youtu.be/PZwzuuI5T9E
  ... kazuo kiriyama
 • yaşlı adama şiddet uygulayan kadın

  2.
  Zarar gören taraf erkek olduğu için ekşide ortalığın yıkılmayacağı, ana haber bültenlerinin prim yapmayacağı, insanların twitterda hashtag üzerine hashtag açmayacağı olay.
  3 ... kazuo kiriyama
 • cyberpunk 2077

  105.
  Oyun nihayet tamamlanıp son kullanıcıya sunuldu derken karşımıza 1001 çeşit bug içeren, bok gibi, ruhsuz, yavan, oyunumsu bir şey çıktı. ulan insanda utanma arlanma olur. bu oyunu 2012'den beri geliştiriyorsunuz. Dile kolay tam 8 sene. hatta neredeyse 9 sene. bak rockstar ofisinde çalışan çaycılara 8 sene ver eğer bundan daha sorunsuz oyun yapmazlarsa gelin yüzüme tükürün. olum bu ne lan? bu ne amına koyayım? ulan insan betayı geçtim bunu alpha olarak bile kullanıcıya sunmaz. oyunu neresinden tutarsak tut elimizde kalıyor. yukarda zaten bazı arkadaşlar belli başlı bugları saymış. ben de ekşiden direkt link vereyim de bu oyunu satın almış olanlar nasıl dolandırıldıklarını daha iyi kavrasınlar: https://eksisozluk.com/entry/116867925

  oyunun buglarla dolu olduğunu söyledik. hadi bugları patch üstüne patch çıkarıp bir şekilde düzelttiğinizi varsayalım. ulan o diyaloglar ne öyle? diyalogların algoritması rezalet. sizi hiçbir şekilde farklı sonuca götürmüyor. aynı şekilde ha silahla bam güm tarayarak görevi geçmişsiniz ha hackleyerek görevi geçmişsiniz hiçbir fark yok. oyun dallanıp budaklanmıyor. texture renderlar rezaletin ötesinde. bak yemin ederim şu klavyenin tuşlarına basarken sarfettiğim efora yazık. şuradaki inceleme her şeyi anlatıyor: https://www.youtube.com/w...amp;ab_channel=LoremIpsum+

  gelelim grafiklere. bu oyunun optimizasyonunun ne kadar rezalet olduğunu tam anlamıyla karşılayacak kelime hiçbir dilin lugatında yoktur. ulan ultrada gtx 1650 super ve rx 580 diyorsunuz ama ben ultrada rx 580 ile 30 fps alıyorum. her şeyi low'a çekiyorum fps 40 oluyor. rdr 2'de high ayarlarda ekran kartımı sorunsuz besleyen i5 6600k işlemcim bu oyunun low'unda dahi darboğaz manyağı oluyor. resmen rezalet kepazelik. başka bir şey değil.

  oyun olmamış. bok gibi olmuş. elon musk bile oyunun twitter hesabına yorum yazarak taşak geçmiş yapımcılarla. internette cdpr'ın özür dileyip iadeleri kabul ettiğine dair şeyler görüyorum. adamların borsadaki hisseleri bile düştü. hayır bi de bu firmayı rockstar ile kıyaslayan mallar vardı. ulan rockstarın kafasına silah daya yine de bi oyunu bu şekilde release etmez. benim gibi bu oyun patlayacak diyenleri rockstar fanboyluğu ile suçlayan geri zekalılar şimdi ne düşünüyordur acaba? adamlar yapıyor ki fanboyuyuz anasını satayım. cdpr da yapsaydı onun da fanboyu olsaydık. rockstar rdr 2'nin finalinde ben de dahil milyonları ağlatmış bir firmadır. bak rdr 2 çıkalı 2 yıl oldu. bug olmamasını geçtim, senaryonun güzelliğini geçtim, oyunda halen daha kimsenin bilmediği yeni yeni ayrıntılar keşfediliyor. cdpr'a witcher'dan dolayı saygım vardı. ancak bundan sonra imajlarını düzeltmeleri çok zor. adamlar resmen hayran kitlesini tamamlanmamış bir oyunla alenen dolandırdı. bu rezaletten sonra bu firmaya artık kimse güvenmez. sözde rockstar seviyesine çıkacaklardı. kendilerine tavsiyem oyunun adını cyberjunk 2077 olarak değiştirmeleridir.

  ayrıca türkçe çeviride ''daemon'' kelimesini kim ''yazılım'' yerine ''iblis'' olarak çevirdiyse onun da amına ayrıca koyayım.
  3 ... kazuo kiriyama
 • zeitgeist

  152.
  dinlerin ve astrolojik olayların tarih boyunca nasıl birbirlerini beslediğinin anlatıldığı kısmı epey ufuk açıcı olan belgeseldir.
  ... kazuo kiriyama
 • maske takmayıp polise atar gider yapan kadın

  1.
  şu linkte görebileceğiniz kadındır: https://www.facebook.com/...i/videos/700093554029467/

  Bu kadının yerinde sen ben olsaydık maske takmayıp üzerine de bu hakaretleri etseydik 3-5 polisin tekmeleri eşliğinde zor kullanılarak karakola götürülür, geceyi nezarette geçirirdik. Bakıyorum da kadın olunca bir an anda dokunulmaz oluyorsun anasını satayım. polisler tutup karakola götürmeye korkuyorlar. Sik kafalı sjw ve sol gericilerin ülkeyi ne hale getirdiğini görün. Bir de demezler mi kadın olmak zordur diye!
  2 ... kazuo kiriyama
 • kartal bulut doğan

  10.
  Zannımca sönmez reyizden sonra chat aleminin en makara adamıdır. Balici ile olan diyaloğu müthiş bir doğaçlama kara mizah örneğidir. Ayrıca şu linkte 1:13:58'den itibaren söylediklerinin altına imzamı atarım: https://youtu.be/4V_97LYeLko

  Konuşma tarzından, diksiyonundan anladığım kadarıyla oldukça kültürlü bu eleman.
  ... kazuo kiriyama
 • yeni şeyler getiriyorum